Фантастичні звірі і де їх шукати 2

Дивіться фільм Фантастичні звірі і де їх шукати 2 (Фантастические твари и где они обитают 2) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Фантастичні звірі і де їх шукати 2.
Фантастические твари и где они обитают 2 / Fantastic Beasts and Where to Find Them 2

Події розгортаються в Нью-Йорку, в продовження історії, показаної в першому фільмі. Ньют Скамандер (Едді Редмейн) як ніхто інший в світі розбирається в магічних тваринах. Найзручніше їх досліджувати саме в місцях їх проживання. Цим би він і продовжив займатися, але мирній науковій роботі заважає радикальна організація, мета якої знищити всіх чарівників в світі.

Фентезійний фільм «Фантастичні звірі і де їх шукати 2» є продовженням однойменного фільму за сценарієм Дж. К. Роулінг, а також є другим з п'яти запланованих частин франшизи. Перша книга написана письменницею в 2001 році і у всесвіті Гаррі Поттера є підручником з дисципліни «Догляд за магічними істотами». Режисером картини знову стане Девід Йетс, який зняв перший фільм серії, а також чотири картини про Гаррі Поттера. Передбачається, що тандем Роулінг-Йетс візьме участь в наступних фільмах про Ньюта Скамандера.

Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі
В головних ролях
Джонні Депп, Едді Редмейн, Зої Кравіц
Режисер
Девід Йетс
Сценарій
Джоан Роулінг
Прокат
З 15 листопада 2018
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
-