Частка Бога

Дивіться фільм Частка Бога (Частица Бога) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Частка Бога.
Частица Бога / God Particle

Події розгортаються на космічній станції, де астронавти намагаються розгадати таємницю виникнення життя. На борту встановлена ​​техніка, що дозволяє змоделювати зародження першого живого організму. Експериментатори на порозі геніальних відкриттів. Але найменша помилка може призвести до збоїв в системі, які спричинять за собою катастрофу. Дослідники виявляють, що ціна їхньої помилки набагато вища, ніж вони могли припустити.

Фантастичний трилер «Частка Бога» є третім фільмом після «Монстро» (2008) і «Кловерфілд, 10» (2016), об'єднаним спільною тематикою, хоча сюжети трьох фільмів ніяк між собою не пов'язані. Про появу цієї картини вперше заговорили в 2012 році. Режисуру довірили Джуліусу Она, для якого цей фільм стане другою роботою на великому екрані. Передбачуваний зв'язок з фільмами жахів, продюсером яких є Дж.Дж.Абрамс, підтвердилася завдяки вірусному ролику, пов'язаному з попереднім фільмом, де була показана космічна станція.

Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, фантастика, трилер, детектив
В головних ролях
Даніель Брюль, Елізабет Дебікі, Гугу Мбата-Роу, Кріс О'Дауд, Чжан Цзиї, Девід Оєлоуо
Режисер
Джуліус Она
Сценарій
Орен Узіл, Даг Джанг
Прокат
З 01 лютого 2018
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
-