Давай, танцюй!

Дивіться фільм Давай, танцюй! (Давай, танцуй!) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Давай, танцюй!.
Давай, танцуй! / Давай, танцюй!

Головного героя фільму звати Микита (Денис Реконвальд). Всі чоловіки в його родині схильні до недугу – у них проблеми з ногами. І лише Микита повністю здоровий. З'являється шанс позбавити від інвалідності брата. Для цього потрібна дорога операція. Гроші на неї заробити зможе тільки Микита і він вирішує робити те, що вміє найкраще – танцювати. Хлопець вирушає до столиці на танцювальний конкурс з чималим призовим фондом.

Український фільм «Давай, танцюй!» об'єднує в собі безліч жанрів – це і комедія, і танцювальний екшн, і драма. За словами творців фільму, саме таке кіно необхідно українському глядачеві. Під час війни не всім потрібно брати в руки зброю. Займаючись тим, що вміємо найкраще, можна принести користь і своїй сім'ї, і країні в цілому. На роль мами однієї з героїнь, яка живе в Америці, планують запросити американську акторку Міллу Йовович. Передбачається, що фільм буде демонструватися в 48 країнах світу.

Рік
2016
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Денис Реконвальд, Валентина Миринiна, Дмитро Фрiд, Мельник Олександр, Дзюняк Максим
Режисер
Олександр Березань
Сценарій
Олександр Березань
Прокат
З 23 листопада 2017 по 29 листопада 2017
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
-