Побачення наосліп

Дивіться фільм Побачення наосліп (Несмотря ни на что) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Побачення наосліп.

Несмотря ни на что/Mein Blind Date mit dem Leben

Чому варто купувати online?
показати
Найкращі місця
не проґавиш квиток, поки їдеш до кінотеатру
Жодних черг
ми цінуємо твій час та спокій
Не треба друкувати
покажи квиток у мобільному додатку
переконали!

Головний герой фільму Саллі (Костя Ульман) практично нічого не бачить, і ніякі окуляри тут не допоможуть. Але хлопець не поспішає зараховувати себе до людей з обмеженими можливостями. Він влаштовується на роботу в один з кращих готелів Мюнхена. Про проблеми із зором серед колег знає тільки Макс (Якоб Маченц). Він допомагає Саллі і прикриває його. Але так не може тривати вічно. Проблеми, пов'язані з відсутністю зору, наростають як снігова куля. Коли Саллі закохується в Лауру (Анна Марія Мюе), приховувати свій недолік стає не просто безглуздо, а й небезпечно для оточуючих.

Трагікомедія «Побачення наосліп» побудована на автобіографічній книзі Саллі Кахавате. Втративши зір, чоловік не опустив руки і спробував зробити все, щоб жити повноцінним життям. Екранізувати історію довірили режисерові Марку Ротемунду, який був двічі удостоєний призу Берлінського кінофестивалю. Основні зйомки проходили в Мюнхені та Берліні восени 2015 року.

Рік
2017
Країна
Німеччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, драма
В головних ролях
Костя Улльман, Герберт Фортубер, Рувен Блессінг, Кіда Рамадан, Людгер Пістор, Анна Марія Мюе
Режисер
Марк Ротемунд
Сценарій
Олівер Цигенбальг, Рут Тома
Прокат
З 16 лютого 2017, орієнтовно по 01 березня 2017
Прем'єрний період до
22 лютого 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
23 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
12+