Т2 Трейнспоттінг (На голці 2)

Дивіться фільм Т2 Трейнспоттінг (На голці 2) (Т2 Трейнспоттинг (На игле 2)) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Т2 Трейнспоттінг (На голці 2).
Т2 Трейнспоттинг (На игле 2) / T2: Trainspotting

Після подій, показаних в першому фільмі, пройшло 20 років. Чотири давніх приятеля Марк «Рента» Рентон (Юен МакГрегор), Деніел «Кочерижка» Мерфі (Юен Бремнер), Саймон «Кайфолом» Вільямсон (Джонні Лі Міллер) і Френсіс «Франко» Бегбі (Роберт Карлайл) як і раніше разом, не дивлячись ні на що. Хоч життя і не стоїть на місці, але гроші їм потрібні, як і раніше. Тому друзі приймають рішення зайнятися бізнесом, а саме порнобізнесом.

Драма «Т2 Трейнспоттінг (На голці 2)» є продовженням однойменного фільму Денні Бойла, що вийшов в 1996 році. Тоді для молодого режисера це був другий його фільм. Зараз за плечима Бойла десятки картин і премія «Оскар» найкращому режисерові за «Мільйонера з нетрів». Як і перший фільм, продовження засноване на романі Ірвіна Велша. Про бажання зняти сиквел однієї з кращих своїх картин Бойл заговорив в 2009 році. Всі виконавці провідних ролей охоче повернулися до своїх героїв. За книгою між першою і другою історіями пройшло 9 років, проте в фільми розрив складе 20 років.

Рік
2017
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Юен МакГрегор, Роберт Карлайл, Джонні Лі Міллер, Юен Бремнер, Саймон Вейр, Карл Арге, Пол Еллард
Режисер
Денні Бойл
Сценарій
Джон Ходж, Ірвін Уелш
Прокат
З 09 березня 2017
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
-