Розбирайте 700 «теплих» подарунків від 4DX до фільму «Інтерстеллар»!

RSS

Підпишіться на нові події по RSS

Увага всім власникам Клубних Карт «Планети Кіно» в Харкові та Одесі!

Ми розігруємо аж 700 подарунків до показу фільму «Інтерстеллар»! Кожне місто отримає по 350 ексклюзивних призів, серед яких теплі брендовані ковдри та фірмові термо-чашки.

Нам приємно ще раз нагадати, що ми є ексклюзивними представниками корейської технології 4DX в Україні. Відтак наші колеги з корпорації CJ 4DPLEX спеціально надали нам ці подарунки на честь виходу в прокат фантастичної кінострічки «Інтерстеллар» в 4DX.

Зовсім скоро стане по-справжньому холодно. Тому ковдри та чашки, які вже чекають на вас, стануть вам у нагоді. Ми впевнені, що ваші домашні посиденьки з чаєм чи какао стануть ще більш приємними і теплими, а ексклюзивні ковдри додадуть більше комфорту та затишку!

До слова, призи надані нам як винагорода за лояльність та прихильність глядачів до технології 4DX в Україні.

Хочете отримати ковдру або термо-кружку? Тоді купуйте 3 різних квитки на кіносеанси в кінозал 4DX! Докладніше:

1. Купуйте 2 квитки, в тому числі за бонуси, на сеанси двох різних фільмів у 4DX протягом жовтня онлайн використовуючи Вашу Клубну Карту

2. Також обов’язково дивіться «Інтерстеллар» у 4DX – тобто купуйте квиток онлайн, в тому числі за бонуси, на фільм з Клубною Картою.

3. Отже, після перегляду 3 різних фільмів у 4DX приготуйте Вашу Клубну Карту та звертайтеся за подарунками до промоутера в кінотеатрі

Добра порада :) робіть це все якомога швидше, адже матимете більше шансів обрати ковдру чи кружку!

Поспішайте, адже призів всього лише 350 у кожному місті! Тому в тих, хто виконає всі умови раніше, буде більше шансів отримати ексклюзивні та фірмові подарунки!

Акція стартує вже сьогодні і буде діяти до закінчення призових запасів ;)

Чекаємо на Вас у наших унікальних 4DX-залах із неймовірними спецефектами та незабутніми враженнями!