Адреса

м. Одеса, проспект Маршала Жукова, 2

Кінокомплекс «Планета Кіно ІМАХ» знаходиться в ТРЦ «City Center» (друга черга)

Як дістатися?

Вартість квитків

Телефон

0 800 300 600(багатоканальний), щодня з 09:00 до 22:00, усі дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні

Час роботи

З 10:00 

Каси і бар - до початку останнього сеансу

Гардероб - до 22:00

28 травня субота
29 травня неділя
Розклад на в Одесі (Таїрова)
Ранок
День
Вечір
Ніч
Планета кіно, Одеса (Таїрова)Вартість квитків (2D)(3D)(IMAX)(IMAX 3D)(4DX)(4DX 3D)

4 Короля (німецькою мовою)

10:00

Аліса в задзеркаллі

10:00 10:15 12:15 14:30 16:45 17:15 19:00 19:30 21:15

Голограма для короля

12:45 19:45 21:45

Пристебніть ремені

17:30

Люди Ікс: Апокаліпсис

10:45 12:30 13:30 14:30 16:15 19:00 20:30 21:45 22:15 23:15 23:30 00:30

Сусіди 2

18:45 20:45 22:45

Angry Birds у кіно

10:30 12:30 12:45 14:45 16:45

Перший месник: Протистояння

14:45 17:45

Книга джунглів

15:15

«Планета Кіно» в Одесі (Таїрова)

Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» прийшла в Одесу у червні 2010 року. Увесь цей час мережа росла і розширювалася, тому 2014 рік став роком великих змін – замість одного кінотеатру в ТРЦ «Рів'єра» ми відкрили два нових кінотеатри:

«Планета Кіно» в ТРЦ «City Center Котовський» (вул. Затонського, 32).

• «Планета Кіно» в ТРЦ «City Center» на Таїрова (пр. Жукова, 2);

«Планета Кіно» на Таїрова

Сучасний кінокомплекс «Планета Кіно» відкрився на Таїрова 29 травня 2014 року. Головна особливість кінотеатру – зал IMAX та зал 4DX. Крім цих залів є ще 4 цифрових зали для демонстрації фільмів у форматах 2D і 3D. При цьому в цих залах також встановлена новітня система 3D. Одночасно ми можемо прийняти 1300 відвідувачів! Сеанси починаються кожні 15-20 хвилин!

Загалом комплекс нараховує 6 кінозалів:

• зал IMAX на 439 місць;

• зал 4DX на 160 місць;

• великий 3D-зал на 214 звичайних місць та 14 VIP-місць;

• три зали для показу 3D-фільмів на 120 звичайних місць та 12 VIP-місць.


Діє спеціалізована каса, де Ви завжди можете:

• Купити персональні 3D окуляри (для тих, хто купив квитки онлайн);

• Роздрукувати електронні квитки;

• Отримати безкоштовний квиток до дня народження;

• Придбати квитки за бонуси;

• Отримати квитки, якщо Ви маєте запрошення чи сертифікати;

• Здійснити попередню покупку квитків.

Послуги, які надає спеціалізована каса, в одеському кінотеатрі на Таїрова надає також промоутер.

Особливості технології IMAX:

• екран заввишки з 5-типоверховий будинок – він у 2-3 рази більший, ніж у звичайних залах;

• звукове обладнання IMAX у 10 разів потужніше і «чистіше» за звукові системи в звичайних кінотеатрах;

• вартість обладнання залу IMAX в 10 разів вище вартості устаткування для звичайного кінозалу;

• всі кінозали IMAX у світі обладнані однаковими звуковими системами з однаковими налаштуваннями; IMAX-версії фільмів створюються з урахуванням цих налаштувань, що забезпечує однаково високу якість звуку в усіх кінотеатрах IMAX у світі. У звичайних же кінотеатрах не існує однакових стандартів звукового обладнання або налаштувань звуку, що перешкоджає досягненню бажаної якості звуку при показі фільмів;

• в залах IMAX використовується спеціальний екран вигнутої форми, вкритий шаром срібла для щонайкращого відбивання світла. Це додатково підвищує чистоту і яскравість зображення;

• розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачеві простору, створюючи найреалістичніший ефект присутності з усіх можливих.

Детальніше з технологією IMAX можна ознайомитися в розділі IMAX на нашому сайті.

Зал IMAX

Зал IMAX розрахований на 440 відвідувачів. Подібних залів в Україні є ще чотири – у Києві, Одесі, Харкові та Ялті. Фільми спеціально адаптуються для показу у форматі IMAX, деякі з них знімаються камерами IMAX. Так, 40 хвилин блокбастера «Трансформери: Час вимирання» знято новітніми камерами IMAX, вартістю $ 26 млн. кожна.

Екран IMAX

Розмір екрану IMAX в середньому – 13 м на 22 м.

Ви можете бути абсолютно впевнені, стверджуючи, що екран IMAX в два-три рази більший, ніж звичайний екран. Для порівняння розмір екрану в звичайному залі харківського кінотеатру – 5,4 м на 10 м. Екран IMAX дійсно сягає розмірів п'ятиповерхового будинку, висота якого метрів 13!

При цьому необхідно розуміти, що розмістити в приміщенні величезний екран – це ще не значить забезпечити найкращий кінопоказ. Дуже важлива кількість рядів у залі, а також їхній кут нахилу по відношенню до екрану. Геометрія залів IMAX розробляється для кожного приміщення індивідуально з урахуванням найдрібніших деталей. Не варто забувати, що IMAX – це ще й прекрасна технологія звуку. Якість зображення IMAX – це наш беззаперечний козир. Усі ці фактори забезпечують бездоганний авторитет IMAX у світі кіно.

Окуляри IMAX

3D-окуляри IMAX видаються безкоштовно перед кожним сеансом. Після закінчення перегляду їх необхідно повернути контролерам при виході.

На відміну від більшості кінотеатрів, у мережі «Планета Кіно» всі окуляри після кожного сеансу ретельно миються у спеціальній машині в автоматичному режимі. Ці машини нам постачають у комплекті з обладнанням IMAX. При цьому використовуються знежирюючий засіб, дезінфектор та ополіскувач. Після цього вони проходять сушку стисненим повітрям.

Зал 4DX

Зверніть увагу, в Україні є всього два зали 4DX: в Одесі та Харкові. Це унікальна південнокорейська технологія. Рухомі крісла, бризки води, туман, вітер і запахи допоможуть Вам відчути себе частиною подій, які розгортаються на екрані. Детальніше про нову технологію читайте на сайті в розділі 4DX. Дуже важливо – у залі 4DX встановлено 4К-проектор!

Екран 4DX

Технологія 4DX представлена абсолютно окремо від технології IMAX. В одному залі – технологія IMAX, а в іншому – 4DX. Південнокорейська технологія 4DX дуже цікава своїми спецефектами (рухомі крісла, бризки води, вітер, мильні бульбашки, запахи, блискавки), але не має численних переваг IMAX, в тому числі і величезного екрану. Так, розмір екрану 4DX в Одесі – 6,5 м на 15 м.

Цифрові зали для 2D та 3D

У кінотеатрі є також 4 цифрових зали для демонстрації фільмів у форматах 2D і 3D. Три зали на 140 місць та один на 327. Розмір екрану в трьох залах – 6 м на 11 м, у четвертому – 6,5 м на 15 м. Якість звуку і зображення на високому рівні. Тільки найдорожчі фільми конвертуються у формат IMAX, всі інші фільми ми дивимося у звичайних залах.

Ми раді повідомити, що в одеському кінотеатрі «Планета Кіно» – у звичайних залах для демонстрації фільмів у форматі 3D – ми завершили перехід від старої системи Dolby 3D на нову, вдосконалену технологію показу 3D, яка забезпечує максимально яскраве зображення та максимально глибоке 3D.

Фактично, це найкраще за якістю 3D на сьогоднішній день, якщо не враховувати формат IMAX 3D.

Звичайно, найбільш комфортними тут будуть VIP-місця. Це шкіряні крісла, які набагато ширші за звичайні, з набагато більш широкими підлокітниками і зручними підставками для напоїв. Натиснувши на кнопку, Ви зможете прийняти положення лежачи або напівлежачи. Сподіваємося, це дозволить Вам відчути себе в нашому кінотеатрі краще, ніж у себе вдома!

Персональні 3D-окуляри

В Одесі (Таїрова) у цифрових залах була запроваджена нова технологія 3D-показу. Це особлива технологія, яка передбачає використання персональних 3D-окулярів. Вони справді відрізняються від попередніх, які були призначені для системи Dolby. Окуляри і екран – це ціла система кінопоказу, яку не можна роз'єднувати. Саме злагоджена і до дрібниць продумана конструкція двох складових кінопоказу створює для Вас красу картинки.

Ми навмисно не включаємо в ціну квитка вартість окулярів та даємо можливість вибору - купувати щоразу нові окуляри, чи використовувати їх кілька разів і таким чином економити на відвідуванні кіно.

Ви можете дбайливо зберігати та доглядати за окулярами самостійно та бути впевненими у тому, що ними ніхто не користується окрім Вас. Не забувайте щоразу брати окуляри з собою на перегляд у кіно.

Ціна персональних 3D-окулярів складає 15 грн. Персональні 3D-окуляри можна купити у попкорн-барі, касі, спеціалізованій касі та у промоутера кінотеатру.

Як нас знайти?

Кінотеатр розташований у центрі житлового масиву Таїрове. З центру міста до ТРЦ «City Center» курсують безкоштовні автобуси. З їхнім маршрутом можна ознайомитися тут.

До ТРЦ «City Center» легко дістатися і громадським транспортом. Вам потрібні маршрутки № 25 (з Іллічівська), 121, 145, 149, 191, 197, 198, 210, 214, а також 12-й тролейбус. . Вийти треба на зупинці «Проспект Маршала Жукова – Сіті Центр».

Паркінг

Є великий відкритий паркінг біля ТРЦ «City Center». Шановні глядачі, ми просимо Вас не залишати цінні речі в салоні автомобіля. Згідно з даними ДАЇ, на парковках торгово-розважальних комплексів по всій Україні фіксується багато крадіжок.

Як купити квитки у кіно?

У нашому барі та касах Ви можете розраховуватися готівкою, банківською картою або бонусами з Клубної Карти.

Наш кінотеатр дуже популярний. Якщо Ви не хочете стояти в черзі, найпростіший спосіб купити квитки – придбати їх через сайт planetakino.ua або через мобільний додаток «Планета Кіно».

Квитки, придбані через сайт, Ви можете роздрукувати на домашньому принтері або у спеціалізованій касі кінотеатру без черги.

Квитки, придбані через мобільний додаток, взагалі не треба роздруковувати, оскільки Ваш квиток зберігається в телефоні, і Ви показуєте його контролеру прямо на екрані вашого мобільного.

Бар «Планета Кіно»

На території кінотеатру розташований наш попкорн-бар і зона відпочинку з помаранчевими диванами. Тут можна зручно розташуватися, ознайомитися з нашою афішею, почитати щомісячний журнал «Планета Кіно», переглянути трейлери кращих IMAX-прем'єр.

Зверніть увагу, в нашому барі є вигідні комбо-меню: Pepsi + попкорн. Купувати комбо-меню завжди вигідніше!

Будь ласка, враховуйте те, що в наш кінозал можна брати тільки їжу та напої, куплені в нашому попкорн-барі. Цим ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт для всіх наших глядачів. Ми намагаємося підбирати такий асортимент продуктів, який не містить неприємних запахів. Крім того, всі напої і товари добре упаковані, а значить ризик, що хто-небудь забрудниться, мінімальний.

Wi-Fi

«Планета Кіно» забезпечує всім своїм глядачам безкоштовний доступ до Wi-Fi.

Гардероб/санвузол

На відміну від багатьох інших кінотеатрів ми маємо власний гардероб, тож глядачеві не треба під час сеансу тримати верхній одяг у себе на колінах. Тут же Ви можете залишити невелику ручну поклажу та продукти харчування. У гардероб допускається здавати лише негабаритні речі. Ми зробимо усе можливе аби забезпечити надійну охорону Вашим речам, але адміністрація не несе відповідальність за їх збереження. Також на території кінотеатру є вбиральня, за чистотою якої постійно слідкує наш персонал. Гардероб працює до 22.00

Умови для людей з обмеженими можливостями

Зверніть увагу, що кожен кінозал розрахований на те, щоб прийняти глядачів, які не можуть самостійно пересуватися. Люди на колясках завжди отримають у нас всю необхідну допомогу і зможуть спокійно насолодитися фільмом. У 3D-залах одночасно зможуть розмістити по 4 особи з обмеженими можливостями.

Де залишити дітей?

У ТРЦ «City Center» (перша черга) є прекрасний комплекс для дітей – «Ігроленд». Тут Ваша дитина весело проведе час, поки Ви будете в кіно.

Клубна Карта

Нагадуємо також, що в кінотеатрі діє програма лояльності – Клубна Карта. У фойє Ви завжди можете побачити столик наших промоутерів, які з радістю розкажуть Вам більше і допоможуть оформити Клубну Карту, на яку нараховуються бонуси при придбанні квитків та продукції в барі.

За кожну витрачену гривню Ви отримуєте один бонус. Дані бонуси Ви можете обміняти на квитки, попкорн і Pepsi. Для власників Клубних Карт діють вигідні пропозиції та акції, організовуються допрем'єрні покази фільмів. Кожному власнику Клубної Карти ми даруємо квиток до Дня народження!

Столик промоутерів

У всіх кінотеатрах «Планета Кіно» є столик промоутерів. Наші консультанти з радістю нададуть Вам відповіді на всі питання, зокрема про мобільний додаток, Клубну Карту, порядок нарахування та списання бонусів, покупку чи бронювання квитків та інші.

Постійні знижки

У нас постійно діють знижки для школярів, студентів, пенсіонерів, інвалідів. Для цих категорій глядачів діють знижені ціни на квитки.

Школярі допускаються на сеанси з 14:00 до 18.00, а під час шкільних канікул – у будь-який час до 18.00.

Детальніше читайте на сайті в розділі «Знижки».

Розіграші

Ви можете слідкувати за усіма нашими новинами на сторінках Instagram, ВКонтакте та Facebook.

Щотижня ми проводимо розіграші квитків, регулярно розіграші футболок, наклейок, цінних призів.

Зверніть увагу, щотижня ми розігруємо по 1000 бонусів серед покупців комбо-меню. Детальніше про акцію можна прочитати тут.

Реклама перед фільмом і трейлери нових фільмів

Перед фільмом демонструється кілька хвилин комерційної реклами і трейлери фільмів, анонсовані в прокаті в нашому кінотеатрі.

Хронометраж комерційної реклами суворо обмежений – не більше 3 хвилин.

Показ трейлерів до фільмів – це обов'язкова вимога дистриб'юторів. Перелік трейлерів вказується в додатку до договору по кожному фільму, який демонструється в мережі наших кінотеатрів.

Ласкаво просимо у фантастичний світ "Планета Кіно IMAX"!

Зали

IMAX 439 місць
4DX 160 місць
3D 228 місць
3D 132 місця
3D 132 місця
3D 132 місця

Події та промо-акції

в Одесі (Таїрова)