Адреса

Київ, Московський проспект, 34В, РЦ «Блокбастер»

Як дістатися?

Вартість квитків

Телефон

0 800 300 600багатоканальний, щоденно з 9:00 до 22:00, усі дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні

Час роботи

З 10:00 

Каси і бар - до початку останнього сеансу

Гардероб - до 22:00

30 квітня субота
01 травня неділя
Розклад нау Києві
Ранок
День
Вечір
Ніч
IMAX, КиївВартість квитків (2D)(3D)(IMAX)(IMAX 3D)(4DX)(4DX 3D)

Книга джунглів

10:00 12:15 14:30 16:45 19:00 21:15 23:30

IMAX у Києві

Це перший кінозал всесвітньо відомої мережі IMAX в Україні. Відкрився він 20 вересня 2008 року в «Блокбастері» – одному з найкращих київських розважальних центрів.

За підсумками 2013 року, київський кінотеатр IMAX посів 20-е місце за касовими зборами серед усіх кінотеатрів IMAX у світі. В цілому, канадська технологія IMAX представлена у понад 1000 кінотеатрах у 60 країнах. А це означає, що Україна міцно тримається в авангарді сучасних кінотехнологій.

Подібних залів в Україні є ще чотири – в Одесі, Ялті, Львові та Харкові. Одна з його ключових переваг – величезний екран, висотою з п'ятиповерховий будинок. Він спроектований таким чином, щоб перекривати периферійний зір людини. Фільми спеціально адаптуються для показу у форматі IMAX, деякі з них знімаються камерами IMAX. Так, блокбастер "Трансформери: Час вимирання» знятий повністю новітніми камерами IMAX, вартістю $26 млн. кожна.

Формат кінотеатрів IMAX гарантує зображення величезних розмірів і найвищої якості, екран IMAX повністю переносить глядачів у дію фільму, створюючи ефект присутності всередині зображення. Запатентована шестиканальна цифрова звукова система Proportional Point Source™ забезпечує чудову якість звуку для кожного глядача в залі.

Особливості технології IMAX:

 • екран розмірами з 5-типоверховий будинок (у 2-3 рази більший, ніж у звичайних кінотеатрах);
 • звукове обладнання IMAX у 10 разів потужніше і «чистіше» за звукові системи звичайних кінотеатрів;
 • вартість обладнання залу IMAX в 10 разів вища за устаткування для звичайного кінозалу;
 • всі кінозали IMAX у світі обладнані однаковими звуковими системами з однаковими налаштуваннями. IMAX-версії фільмів створюються з урахуванням міжнародних вимог IMAX, що забезпечує однаково високу якість звуку в усіх кінотеатрах IMAX у світі. У звичайних же кінотеатрах не існує однакових стандартів звуку, що не дозволяє досягти бажаної якості звуку при показі фільмів;
 • у залах IMAX використовується спеціальний екран вигнутої форми, який покритий шаром срібла для кращого відбивання світла. Це додатково підвищує чистоту і яскравість зображення;
 • розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачеві простору, створюючи найреалістичніший ефект присутності з усіх можливих.
 • Детальніше з технологією IMAX можна ознайомитися у розділі IMAX на нашому сайті.

  Екран IMAX

  У середньому розмір екрану IMAX становить 13 м на 22 м.

  Ви можете бути абсолютно упевнені, стверджуючи, що екран IMAX у два-три рази більший, ніж звичайні екрани. Для порівняння розмір екрану у звичайному залі харківського кінотеатру – 5,4 м на 10 м. Екран IMAX справді сягає розмірів п'ятиповерхового будинку, висота якого метрів 13!

  При цьому необхідно розуміти, що розмістити у приміщенні велетенський екран – це ще не означає забезпечити найкращий кінопоказ. Дуже важливою є кількість рядів у залі, а також їхній кут нахилу до екрану. Геометрія залів IMAX розробляється для кожного приміщення індивідуально, якраз-таки з урахуванням найменших дрібниць.

  Не варто забувати, що IMAX – це ще й особлива технологія звуку. Якість зображення IMAX – це також наш беззаперечний козир. Усі ці фактори забезпечують бездоганний авторитет IMAX у світі кіно

  Як до нас дістатися?

  Найлегше до нас їхати зі станції метро Петрівка. Зверніть увагу, до розважального центру «Блокбастер» ходять безкоштовні маршрутки. Детальніше схему проїзду і зупинки автобусів Ви можете прочитати тут.

  Біля розважального центру є відкрита парковка без охорони. У зв'язку з великою популярністю «Блокбастера» часто на парковці не вистачає вільних місць. Ми рекомендуємо приїжджати в кінотеатр заздалегідь, щоб Ви могли легко знайти місце і не спізнитися в кіно.

  Друзі, також просимо Вас не залишати цінні речі в салоні автомобіля. Згідно з даними ДАЇ, на парковках торгово-розважальних комплексів по всій Україні стається дуже багато крадіжок.

  Як нас знайти?

  Серед усіх кінозалів розважального центру тільки один – це зал IMAX, який належить мережі «Планета Кіно». Ще 12 звичайних кінозалів належать іншому кінотеатру і не мають відношення до «Планети Кіно». Біля входу в зал IMAX розташований наш попкорн-бар і зона відпочинку з помаранчевими диванами.

  Наш зал знаходиться в самому кінці другого поверху розважального центру – над ним велика вивіска IMAX. При виході з ескалатора – з правого і лівого боків фойє – розташовані каси IMAX (не плутайте їх з касами сусіднього кінотеатру).

  У самому залі дуже добре продумана система навігації та освітлення, тому навіть у повній темряві Ви з легкістю зможете знайти свої місця. Відвідуваність кінотеатру дуже висока, тому просимо Вас завжди займати тільки свої місця, щоб уникнути конфліктних ситуацій з іншими глядачами.

  Кінозал також розрахований на те, аби прийняти глядачів, які не можуть самостійно пересуватися. Люди на візках завжди отримають у нас всю необхідну допомогу і зможуть спокійно насолодитися фільмом. У залі IMAX одночасно зможуть розміститися 4 людини з обмеженими можливостями.

  Як купити квитки в кіно?

  У нашому барі та у касах Ви можете розраховуватися готівкою, банківською картою або бонусами з Клубної Карти.

  Наш кінотеатр користується великою популярністю і, якщо Ви не хочете стояти в черзі, найпростіший спосіб купити квитки – замовити їх через сайт planetakino.ua або через мобільний додаток «Планета Кіно».

  Квитки, придбані через сайт, Ви можете роздрукувати на домашньому принтері або у касирів. Вам необхідно лише знати номер замовлення. Квитки, придбані через мобільний додаток, взагалі не треба роздруковувати, оскільки Ваш квиток зберігається в телефоні, і Ви показуєте його контролеру прямо на екрані вашого мобільного.

  Зверніть увагу, що у зв'язку з великою популярністю нашого кінотеатру в Києві відсутня послуга попереднього бронювання квитків. Ми рекомендуємо користуватися функцією онлайн-покупки квитків на сайті або в нашому мобільному додатку.

  Попкорн-бар «Планета Кіно»

  Біля входу в зал IMAX розташований наш попкорн-бар і зона відпочинку з помаранчевими диванами. Тут можна зручно розташуватися, ознайомитися з нашою афішею, переглянути на відео-стіні трейлери кращих IMAX-прем'єр.

  Зверніть увагу, в нашому барі є вигідні комбо-меню: Pepsi + попкорн. Купувати комбо-меню завжди вигідніше!

  Будь ласка, враховуйте те, що в наш кінозал можна брати тільки їжу та напої, куплені в нашому попкорн-барі. Цим ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт для всіх наших глядачів. Ми намагаємося підбирати асортимент продуктів без неприємних запахів. Крім того, всі товари добре упаковані, а значить ризик, що хто-небудь забрудниться, мінімальний.

  Wi-Fi

  "Планета Кіно" забезпечує всім своїм глядачам безкоштовний доступ до Wi-Fi.

  Гардероб/санвузол

  У розважальному центрі є гардероб та санвузол. Врахуйте, будь ласка, що вони не належать нам, і ми не маємо можливості контролювати якість їхньої роботи.

  Де залишити дітей?

  У «Блокбастері» є багато різних закладів, в яких можна залишити дитину, поки батьки дивляться кіно.

  Наприклад, дитячий парк професій «Кідландія» – справжня країна дітей. Це один з наймасштабніших інтерактивних розважальних парків в Україні. Докладніше про нього Ви можете прочитати тут.

  Не забувайте, що «Блокбастер» величезний, кожен зможе знайти тут розвагу собі до смаку.

  Клубна Карта

  Нагадуємо також, що в кінотеатрі діє програма лояльності – Клубна Карта. У фойє Ви завжди можете побачити столик наших промоутерів, які з радістю розкажуть Вам більше про програму і допоможуть оформити Клубну Карту, на яку нараховуються бонуси при придбанні квитків та продукції в барі.

  За кожну витрачену гривню Ви отримуєте один бонус. Ці бонуси Ви можете обміняти на квитки, попкорн і Pepsi. Для власників Клубної Карти діють вигідні пропозиції та акції, організовуються прем'єрні покази фільмів. Не забувайте, що кожному власнику Клубної Карти ми даруємо квиток із нагоди Дня народження!

  Знижки

  У наших кінотеатрах постійно діють знижки для школярів на сеанси у робочі дні після 14:00, а також для студентів, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей, дітей-сиріт – на сеанси у робочі дні. Зверни увагу, у період канікул школярі мають право на знижку на всі сеанси.

  Детальніше читайте на сайті в розділі «Знижки».

  Розіграші


  Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» широко представлена в соціальних мережах. Ви можете слідкувати за усіма нашими новинами на сторінках Instagram, VKontakte та Facebook. Щотижня ми проводимо розіграші квитків, регулярно розіграші футболок, наклейок, цінних призів.

  Запрошуємо Вас взяти участь у наших вікторинах, а також в обговореннях найцікавіших кіноновинок!

  Мийка окулярів

  На відміну від більшості кінотеатрів, у мережі «Планета Кіно» всі окуляри після кожного сеансу ретельно миються у спеціальній машині в автоматичному режимі. Ці машини нам постачають у комплекті з обладнанням IMAX. При цьому використовуються знежирюючий засіб, дезінфектор та ополіскувач. Після цього вони проходять сушку стисненим повітрям.

  Реклама перед фільмом і трейлери нових фільмів

  Перед фільмом завжди демонструються кілька хвилин комерційної реклами і трейлери до фільмів, анонсовані в прокаті в нашому кінотеатрі.

  Хронометраж комерційної реклами суворо обмежений – не більше 3 хвилин.

  Показ трейлерів до фільмів – це обов'язкова вимога дистриб'юторів. Перелік трейлерів вказується в додатку до договору до кожного фільму, який демонструється в мережі наших кінотеатрів.

  Ласкаво просимо у фантастичний світ «Планети Кіно»!

  До того ж «Блокбастер» є найбільш яскравим і масштабним розважальним проектом у Києві. Уперше всі можливі розваги зосереджені в одному місці:

  • 12-зальний мультиплекс;
  • ролердром;
  • боулінг, більярд, тир;
  • дитячий розважальний комплекс і Q-zar;
  • найсучасніші ігрові автомати та комп’ютерний клуб;
  • маса затишних ресторанів і барів.

  Схема залу

  IMAX 326 місць

  Події та промо-акції

  у Києві