Адреса

Київ, Московський проспект, 34В, РЦ «Блокбастер»

Як дістатися?

Вартість квитків

Телефон

0 800 300 600багатоканальний, щоденно з 9:00 до 22:00, усі дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні

Час роботи

З 10:00 

Каси і бар - до початку останнього сеансу

Гардероб - до 22:00

28 листопада субота
29 листопада неділя
Розклад нау Києві
Ранок
День
Вечір
Ніч
IMAX, КиївВартість квитків (2D)(3D)(IMAX)(IMAX 3D)(4DX)(4DX 3D)

007: СПЕКТР

IMAX у Києві

Це перший кінозал всесвітньо відомої мережі IMAX в Україні. Відкрився він 20 вересня 2008 року в «Блокбастері» – одному з найкращих київських розважальних центрів.

За підсумками 2013 року, київський кінотеатр IMAX посів 20-е місце за касовими зборами серед усіх кінотеатрів IMAX у світі. В цілому, канадська технологія IMAX представлена у 837 кінотеатрах у 57 країнах. А це означає, що Україна міцно тримається в авангарді сучасних кінотехнологій.

Подібних залів в Україні є ще чотири – в Одесі, Ялті, Львові та Харкові. Одна з його ключових переваг – величезний екран, висотою з п'ятиповерховий будинок. Він спроектований таким чином, щоб перекривати периферійний зір людини. Фільми спеціально адаптуються для показу у форматі IMAX, деякі з них знімаються камерами IMAX. Так, блокбастер "Трансформери: Час вимирання» знятий повністю новітніми камерами IMAX, вартістю $26 млн. кожна.

Формат кінотеатрів IMAX гарантує зображення величезних розмірів і найвищої якості, екран IMAX повністю переносить глядачів у дію фільму, створюючи ефект присутності всередині зображення. Запатентована шестиканальна цифрова звукова система Proportional Point Source™ забезпечує чудову якість звуку для кожного глядача в залі.

Особливості технології IMAX:

 • екран розмірами з 5-типоверховий будинок (у 2-3 рази більший, ніж у звичайних кінотеатрах);
 • звукове обладнання IMAX у 10 разів потужніше і «чистіше» за звукові системи звичайних кінотеатрів;
 • вартість обладнання залу IMAX в 10 разів вища за устаткування для звичайного кінозалу;
 • всі кінозали IMAX у світі обладнані однаковими звуковими системами з однаковими налаштуваннями. IMAX-версії фільмів створюються з урахуванням міжнародних вимог IMAX, що забезпечує однаково високу якість звуку в усіх кінотеатрах IMAX у світі. У звичайних же кінотеатрах не існує однакових стандартів звуку, що не дозволяє досягти бажаної якості звуку при показі фільмів;
 • у залах IMAX використовується спеціальний екран вигнутої форми, який покритий шаром срібла для кращого відбивання світла. Це додатково підвищує чистоту і яскравість зображення;
 • розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачеві простору, створюючи найреалістичніший ефект присутності з усіх можливих.
 • Детальніше з технологією IMAX можна ознайомитися у розділі IMAX на нашому сайті.

  Екран IMAX

  У середньому розмір екрану IMAX становить 13 м на 22 м.

  Ви можете бути абсолютно упевнені, стверджуючи, що екран IMAX у два-три рази більший, ніж звичайні екрани. Для порівняння розмір екрану у звичайному залі харківського кінотеатру – 5,4 м на 10 м. Екран IMAX справді сягає розмірів п'ятиповерхового будинку, висота якого метрів 13!

  При цьому необхідно розуміти, що розмістити у приміщенні велетенський екран – це ще не означає забезпечити найкращий кінопоказ. Дуже важливою є кількість рядів у залі, а також їхній кут нахилу до екрану. Геометрія залів IMAX розробляється для кожного приміщення індивідуально, якраз-таки з урахуванням найменших дрібниць.

  Не варто забувати, що IMAX – це ще й особлива технологія звуку. Якість зображення IMAX – це також наш беззаперечний козир. Усі ці фактори забезпечують бездоганний авторитет IMAX у світі кіно

  Як до нас дістатися?

  Найлегше до нас їхати зі станції метро Петрівка. Зверніть увагу, до розважального центру «Блокбастер» ходять безкоштовні маршрутки. Детальніше схему проїзду і зупинки автобусів Ви можете прочитати тут.

  Біля розважального центру є відкрита парковка без охорони. У зв'язку з великою популярністю «Блокбастера» часто на парковці не вистачає вільних місць. Ми рекомендуємо приїжджати в кінотеатр заздалегідь, щоб Ви могли легко знайти місце і не спізнитися в кіно.

  Друзі, також просимо Вас не залишати цінні речі в салоні автомобіля. Згідно з даними ДАЇ, на парковках торгово-розважальних комплексів по всій Україні стається дуже багато крадіжок.

  Як нас знайти?

  Серед усіх кінозалів розважального центру тільки один – це зал IMAX, який належить мережі «Планета Кіно IMAX». Ще 12 звичайних кінозалів належать іншому кінотеатру і не мають відношення до «Планети Кіно IMAX». Біля входу в зал IMAX розташований наш попкорн-бар і зона відпочинку з помаранчевими диванами.

  Наш зал знаходиться в самому кінці другого поверху розважального центру – над ним велика вивіска IMAX. При виході з ескалатора – з правого і лівого боків фойє – розташовані каси IMAX (не плутайте їх з касами сусіднього кінотеатру).

  У самому залі дуже добре продумана система навігації та освітлення, тому навіть у повній темряві Ви з легкістю зможете знайти свої місця. Відвідуваність кінотеатру дуже висока, тому просимо Вас завжди займати тільки свої місця, щоб уникнути конфліктних ситуацій з іншими глядачами.

  Кінозал також розрахований на те, аби прийняти глядачів, які не можуть самостійно пересуватися. Люди на візках завжди отримають у нас всю необхідну допомогу і зможуть спокійно насолодитися фільмом. У залі IMAX одночасно зможуть розміститися 4 людини з обмеженими можливостями.

  Як купити квитки в кіно?

  У нашому барі та у касах Ви можете розраховуватися готівкою, банківською картою або бонусами з Клубної Карти.

  Наш кінотеатр користується великою популярністю і, якщо Ви не хочете стояти в черзі, найпростіший спосіб купити квитки – замовити їх через сайт planetakino.ua або через мобільний додаток «Планета Кіно IMAX».

  Квитки, придбані через сайт, Ви можете роздрукувати на домашньому принтері, а також у спеціальних терміналах у фойє кінотеатру або у касирів. Вам необхідно лише знати номер замовлення. У терміналах Ви також зможете придбати квитки за допомогою банківської карти. Квитки, придбані через мобільний додаток, взагалі не треба роздруковувати, оскільки Ваш квиток зберігається в телефоні, і Ви показуєте його контролеру прямо на екрані вашого мобільного.

  Зверніть увагу, що у зв'язку з великою популярністю нашого кінотеатру в Києві відсутня послуга попереднього бронювання квитків. Ми рекомендуємо користуватися функцією онлайн-покупки квитків на сайті або в нашому мобільному додатку.

  Бар «Планета Кіно IMAX»

  Біля входу в зал IMAX розташований наш попкорн-бар і зона відпочинку з помаранчевими диванами. Тут можна зручно розташуватися, ознайомитися з нашою афішею, почитати щомісячний журнал "Планета Кіно IMAX", переглянути на відео-стіні трейлери кращих IMAX-прем'єр.

  Зверніть увагу, в нашому барі є вигідні комбо-меню: Pepsi + попкорн; пиво + попкорн. Купувати комбо-меню завжди вигідніше!

  Будь ласка, враховуйте те, що в наш кінозал можна брати тільки їжу та напої, куплені в нашому попкорн-барі. Цим ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт для всіх наших глядачів. Ми намагаємося підбирати асортимент продуктів без неприємних запахів. Крім того, всі товари добре упаковані, а значить ризик, що хто-небудь забрудниться, мінімальний.

  Wi-Fi

  "Планета Кіно IMAX" забезпечує всім своїм глядачам безкоштовний доступ до Wi-Fi.

  Гардероб/санвузол

  У розважальному центрі є гардероб та санвузол. Врахуйте, будь ласка, що вони не належать нам, і ми не маємо можливості контролювати якість їхньої роботи.

  Де залишити дітей?

  У «Блокбастері» є багато різних закладів, в яких можна залишити дитину, поки батьки дивляться кіно.

  Наприклад, дитячий парк професій «Кідландія» – справжня країна дітей. Це один з наймасштабніших інтерактивних розважальних парків в Україні. Докладніше про нього Ви можете прочитати тут.

  Крім того, юним винахідникам завжди раді в дитячому ігровому центрі MINICITY. Поки Ви в кіно, Ваша дитина буде весело грати тут з однолітками під наглядом досвідчених вихователів. Детальніше про центр можна прочитати тут.

  Не забувайте, що «Блокбастер» величезний, кожен зможе знайти тут розвагу собі до смаку.

  Клубна Карта

  Нагадуємо також, що в кінотеатрі діє програма лояльності – Клубна Карта. У фойє Ви завжди можете побачити столик наших промоутерів, які з радістю розкажуть Вам більше про програму і допоможуть оформити Клубну Карту, на яку нараховуються бонуси при придбанні квитків та продукції в барі.

  За кожну витрачену гривню Ви отримуєте один бонус. Ці бонуси Ви можете обміняти на квитки, попкорн і Pepsi. Для власників Клубної Карти діють вигідні пропозиції та акції, організовуються прем'єрні покази фільмів. Не забувайте, що кожному власнику Клубної Карти ми даруємо квиток із нагоди Дня народження!

  День глядача

  Пам'ятайте, що кожен вівторок у нашому кінотеатрі День глядача. У цей день на всі сеанси ціни максимально знижені для всіх відвідувачів! У Вас також є можливість купити у цей день спеціальне комбо-меню в барі за мінімальною ціною.

  Знижки

  В IMAX увесь час діють знижки для школярів, студентів, пенсіонерів, інвалідів. Для цих категорій глядачів діє єдина ціна на квиток – 90 гривень. Зверніть увагу, знижки поширюються на сеанси в будні дні до 18:00. Школярі допускаються на сеанси з 14:00, а у період шкільних канікул – протягом усього дня.

  Детальніше читайте на сайті в розділі «Знижки».

  Розіграші


  Мережа кінотеатрів «Планета Кіно IMAX» широко представлена в соціальних мережах. Ви можете слідкувати за усіма нашими новинами на сторінках VKontakte та Facebook. Щотижня ми проводимо розіграші квитків, регулярно розіграші футболок, наклейок, цінних призів.

  Зверніть увагу, щотижня ми розігруємо по 1000 бонусів серед покупців квитків онлайн, а також серед покупців комбо-меню. Детальніше про акцію можна прочитати тут.

  Запрошуємо Вас взяти участь у наших вікторинах, а також в обговореннях найцікавіших кіноновинок!

  Мийка окулярів

  На відміну від більшості кінотеатрів, у мережі «Планета Кіно IMAX» всі окуляри після кожного сеансу ретельно миються у спеціальній машині в автоматичному режимі. Ці машини нам постачають у комплекті з обладнанням IMAX. При цьому використовуються знежирюючий засіб, дезінфектор та ополіскувач. Після цього вони проходять сушку стисненим повітрям.

  Реклама перед фільмом і трейлери нових фільмів

  Перед фільмом завжди демонструються кілька хвилин комерційної реклами і трейлери до фільмів, анонсовані в прокаті в нашому кінотеатрі.

  Хронометраж комерційної реклами суворо обмежений – не більше 3 хвилин.

  Показ трейлерів до фільмів – це обов'язкова вимога дистриб'юторів. Перелік трейлерів вказується в додатку до договору до кожного фільму, який демонструється в мережі наших кінотеатрів.

  Ласкаво просимо у фантастичний світ IMAX!

  До того ж «Блокбастер» є найбільш яскравим і масштабним розважальним проектом у Києві. Уперше всі можливі розваги зосереджені в одному місці:

  • 12-зальний мультиплекс;
  • ролердром;
  • боулінг, більярд, тир;
  • дитячий розважальний комплекс і Q-zar;
  • найсучасніші ігрові автомати та комп’ютерний клуб;
  • маса затишних ресторанів і барів.

  Схема залу

  IMAX 326 місць

  Події та промо-акції

  у Києві