Адреса

АР Крим, м. Ялта, вул. Київська, 4. Кінотеатр знаходиться на центральній площі міста

Як дістатися?

Вартість квитків

Телефон

0 800 300 600багатоканальний, щодня з 9:00 до 22:00, всі дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні

Час роботи

З 10:00 

Каси і бар - до початку останнього сеансу

Гардероб - до 22:00

30 травня понеділок
31 травня вівторок
Розклад на в Ялті
Ранок
День
Вечір
Ніч
Планета кіно, ЯлтаВартість квитків (2D)(3D)(IMAX)(IMAX 3D)(4DX)(4DX 3D)

Angry Birds у кіно

10:00 14:20

«Планета Кіно» в Ялті

Сучасний кінокомплекс «Планета Кіно IMAX» відкрився у Ялті 25 травня 2013 року. Головна особливість кінотеатру – зал IMAX. Крім цього залу є ще 2 цифрових зали для показу фільмів у форматах 2D і 3D. Одночасно ми можемо прийняти понад 750 відвідувачів!

Особливості технології IMAX:

 • екран заввишки з 5-типоверховий будинок – він у 2-3 рази більший, ніж у звичайних залах;
 • звукове обладнання IMAX у 10 разів потужніше і «чистіше» за звукові системи в звичайних кінотеатрах;
 • вартість обладнання залу IMAX в 10 разів вище вартості устаткування для звичайного кінозалу;
 • всі кінозали IMAX у світі обладнані однаковими звуковими системами з однаковими налаштуваннями; IMAX-версії фільмів створюються з урахуванням цих налаштувань, що забезпечує однаково високу якість звуку в усіх кінотеатрах IMAX у світі. У звичайних же кінотеатрах не існує однакових стандартів звукового обладнання або налаштувань звуку, що перешкоджає досягненню бажаної якості звуку при показі фільмів;
 • в залах IMAX використовується спеціальний екран вигнутої форми, вкритий шаром срібла для щонайкращого відбивання світла. Це додатково підвищує чистоту і яскравість зображення;
 • розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачеві простору, створюючи найреалістичніший ефект присутності з усіх можливих.
 • Детальніше з технологією IMAX можна ознайомитися в розділі IMAX на нашому сайті.

  Зал IMAX

  Зал IMAX розрахований на 439 відвідувачів. Подібних залів в Україні є ще чотири – у Києві, Одесі, Львові та Харкові. Фільми спеціально адаптуються для показу у форматі IMAX, деякі з них знімаються камерами IMAX. Так, 40 хвилин блокбастера «Трансформери: Час вимирання» знято новітніми камерами IMAX, вартістю 26 млн. долларів кожна.

  Екран IMAX

  Розмір екрану IMAX в середньому – 13 м на 22 м.

  Ви можете бути абсолютно впевнені, стверджуючи, що екран IMAX в два-три рази більший, ніж звичайний екран. Для порівняння розмір екрану в звичайному залі харківського кінотеатру – 5,4 м на 10 м. Екран IMAX дійсно сягає розмірів п'ятиповерхового будинку, висота якого метрів 13!

  При цьому необхідно розуміти, що розмістити в приміщенні величезний екран – це ще не значить забезпечити найкращий кінопоказ. Дуже важлива кількість рядів у залі, а також їхній кут нахилу по відношенню до екрану. Геометрія залів IMAX розробляється для кожного приміщення індивідуально з урахуванням найдрібніших деталей. Не варто забувати, що IMAX – це ще й прекрасна технологія звуку. Якість зображення IMAX – це наш беззаперечний козир. Усі ці фактори забезпечують бездоганний авторитет IMAX у світі кіно.

  Цифрові зали для 2D-і 3D-фільмів

  У ялтинському кінотеатрі «Планета Кіно IMAX» є також звичайні зали для демонстрації фільмів у форматах 2D і 3D – на 131 місце кожен. Розмір екрану в залах – 5,7 м на 10,6 м. Якість звуку і зображення на високому рівні. Тільки найдорожчі фільми конвертуються у формат IMAX, всі інші фільми ми дивимося у звичайних залах. Для кінопоказів використовуються передові технології та обладнання Christie і Dolby.

  Мийка 3D-окулярів

  На відміну від більшості кінотеатрів, у мережі «Планета Кіно» всі окуляри після кожного сеансу ретельно миються у спеціальній машині в автоматичному режимі. Ці машини нам постачають у комплекті з обладнанням IMAX. При цьому використовуються знежирюючий засіб, дезінфектор та ополіскувач. Після цього вони проходять сушку стисненим повітрям.

  Як нас знайти?

  Наш кінотеатр знаходиться в одному з найкращих місць у світі – на центральній площі Ялти за 300 метрів від міської набережної. Адреса кінотеатру – вул. Київська, 4. Дістатися до нас можна будь-якою маршруткою, автобусом, тролейбусом з автовокзалу. Зупинка «Будинок Торгівлі», «Площа Радянська», «Речовий ринок».

  Як купити квитки / забронювати квитки у кіно?

  Ви завжди можете придбати квитки в касах кінотеатру. Забронювати квитки можна на сайті, в мобільному додатку.

  Квитки необхідно викуповувати в касах кінотеатру не пізніше, ніж за півгодини до початку сеансу. За 30 хвилин до початку фільму бронь знімається автоматично, і квитки надходять у вільний продаж. Вартість бронювання – 10 рублів за кожен квиток.

  Всі розрахунки в кінотеатрі здійснюються за готівку або за бонуси з Клубних Карт "Планета Кіно IMAX". Оплата квитків і товарів у барі банківською картою. Можливість викупити квитки через мобільний додаток і сайт тимчасово недоступні.

  У зв'язку з поточною економічною ситуацією в АР Крим у ніч з 31 травня на 1 червня ялтинський кінотеатр перейшов на розрахунки в російських рублях.

  Бар "Планета Кіно"

  У кінотеатрі є попкорн-бар, біля якого розташована зона відпочинку з помаранчевими диванами. Тут можна зручно розташуватися, ознайомитися з нашою афішею, переглянути трейлери кращих прем'єр.

  Будь ласка, враховуйте те, що в наш кінозал можна брати тільки їжу та напої, куплені в нашому попкорн-барі. Цим ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт для всіх наших глядачів. Ми намагаємося підбирати такий асортимент продуктів, який не має неприємних запахів. Крім того, всі напої та товари добре упаковані, а значить ризик, що хто-небудь забрудниться, мінімальний.

  Wi-Fi

  "Планета Кіно" забезпечує всім своїм глядачам безкоштовний доступ до Wi-Fi.

  Гардероб

  У нас є свій гардероб. У гардеробі Ви завжди можете залишити рюкзаки, сумки, велосипеди, скейти та інші життєво необхідні речі туриста і жителя курортного міста. Гардероб працює з 09:30 до 22:00. У літіній період гардероб не працює.

  Вбиральня

  Ми завжди стежимо за порядком у вбиральні. Санвузол працює тільки для наших відвідувачів. Перед ним встановлені спеціальні турнікети. Щоб пройти через них, Вам необхідно скористатися спеціальним штрихкодом.

  Ви можете відвідати вбиральню:

  1. Купивши квиток у кіно. Штрихкод на квитку спрацьовує також на відкриття турнікетів – за годину до сеансу, під час сеансу і протягом години після сеансу;

  2. Купивши продукцію у барі, Ви отримаєте одноразовий штрих-код на відвідування вбиральні. Він діє добу, але спрацьовує 1 раз.

  3. Якщо Ви не купуєте квитки у кіно або продукцію в барі. Ви можете просто купити штрихкод на відвідування вбиральні, вартістю 10 рублів. Він також діє добу і є одноразовим.

  4. Відвідавши піцерію «Олива». У касі піцерії Ви отримуєте одноразовий штрихкод.

  Увага! На верхній панелі турнікетів є інструкція із застосування штрихкоду. Його необхідно притулити в напрямку намальованою стрілки.

  Де залишити дітей?

  На другому поверсі кінокомплексу відкрита дитяча ігрова кімната «Мультяшки».

  В ігровій кімнаті дітей чекає райдужна атмосфера, море іграшок і цікавих занять. Непосиди зможуть пострибати і побігати, пограти; творчі дітки – зайнятися ліпленням, малюванням, а також поспілкуватися з однолітками в колективі.

  У «Мультяшках» діти завжди під наглядом кваліфікованої няні. Центр працює з 09:30 до 21:00. Центр розрахований на дітей від 2-х років. При цьому за погодженням з працівником дитячої кімнати в ній можна залишити дитину і молодше 2-х років.

  Друзі, для відвідувачів кінотеатру у нас діє акція. Звичайна вартість перебування дитини в центрі - 170 рублів на годину. Але! При пред'явленні квитка "Планета Кіно" на сеанс у кіно, Вам не потрібно платити за 2-2,5 години (тривалість фільму), а тільки 170 рублів за першу годину!

  Клуб "Планета Кіно"

  Нагадуємо також, що в кінотеатрі діє програма лояльності – Клуб «Планета Кіно». У фойє Ви завжди можете побачити столик наших промоутерів, які з радістю розкажуть Вам більше про Клуб і допоможуть оформити Клубну Карту. Це накопичувальна картка, на яку нараховуються бонуси при купівлі квитків в кінотеатрі і продукції в барі. За кожні витрачені 3 рублі Ви отримуєте один бонус. Дані бонуси Ви можете обміняти на квитки, попкорн і пепсі. Для учасників Клубу діють вигідні пропозиції та акції, організовуються прем'єрні покази фільмів. Не забувайте, що кожному члену Клубу «Планета кіно» ми даруємо квиток з нагоди Дня народження!

  Столик промоутерів

  У всіх кінотеатрах "Планета Кіно" є столик промоутерів. Наші консультанти з радістю нададуть Вам відповіді на всі питання, зокрема про мобільний додаток, Клубну Карту, порядок нарахування та списання бонусів, покупку чи бронювання квитків та інші.

  Розіграші

  Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» широко представлена в соціальних мережах. Ви можете слідкувати за усіма нашими новинами на сторінках Instagram, VKontakte та Facebook.

  Щотижня ми проводимо розіграші квитків, регулярно розіграші футболок, наклейок, цінних призів.

  Зверніть увагу, щотижня ми розігруємо по 1000 бонусів серед покупців комбо-меню. Детальніше про акцію можна прочитати тут.

  Запрошуємо Вас брати участь у наших вікторинах, а також в обговореннях найцікавіших кіноновинок!

  Реклама перед фільмом і трейлери нових фільмів

  Перед фільмом демонструється кілька хвилин комерційної реклами і трейлери фільмів, анонсовані в прокаті в нашому кінотеатрі.

  Хронометраж комерційної реклами суворо обмежений – не більше 3 хвилин.

  Показ трейлерів до фільмів – це обов'язкова вимога дистриб'юторів. Перелік трейлерів вказується в додатку до договору по кожному фільму, який демонструється в мережі наших кінотеатрів.

  Ласкаво просимо у фантастичний світ "Планета Кіно"!

  Зали

  IMAX 439 місць
  Dolby 3D 131 місць
  Dolby 3D 131 місць

  Події та промо-акції

  в Ялті