1, 2 та 3 червня дивися свіже аніме у Планеті Кіно.


Відразу два фільми, один за одним, покажемо у Харкові, Одесі, Львові та Києві.


Аніме «Дівчата і танки» вийшли в Японії у грудні, «Прикрась прощальний ранок квітами обіцянки» – у лютому. Вперше в Україні така анімація виходить у такий короткий термін після офіційного релізу.


Знаменита манга «Дівчата і танки» поєднує танки, екшн і комедійні моменти з життя звичайних японських школярок у дуже незвичайній школі. Режисером і сценаристом фільму виступив Цутому Мідзусіма, постановник культових аніме «Триплексоголік», «Інша» і «Шіробако». Також над сценарієм працювала Рейко Йосіда («Віолетта Евергарден», «Кейон», «Форма голосу»). Видовище для шанувальників аніме, але якщо серіал і манга більше нагадують драматичне спортивне шоу, то у цьому аніме багато жартів і гегів.


«Прикрась прощальний ранок квітами надії» (Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana wo Kazarou) – зворушлива історія зустрічей і розставань у надзвичайно красивому фентезійному світі, створеному силою уяви автора культових аніме «Небачена квітка» та «Безхмарне завтра» Марі Окада і аніматорів легендарної студії PA Works. Це щось нове у жанрі аніме. Улюблений для всіх Міадзакі пішов на спочинок, а саме його естетика і драматичність близька абсолютно всім. І якщо режисери суперуспішного «Мері і відьомський квітка» намагалися скопіювати його стиль, то Марі Окада створила абсолютно нестандартне аніме, яке змінить уявлення про цей жанр.


Фільми демонструватимуться з дубляжем українською.


Початок сеансів 1,2,3 червня о 19:15 і 20:15 відповідно.

Дівчата і танки
КУПИТИ КВИТКИ
Прикрась прощальний ранок квітами надії
<