10 рокiв потому

10 рокiв потому (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «10 рокiв потому» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

10 лет спустя / 10 Years

Кажуть, у кохання немає терміну давності. Головним героям стрічки “10 років потому” доведеться перевірити правда це чи ні. У всіх нас свої спогади зі школи. І у всіх вони об'єднані єдиним знаменником: легкою ностальгією і бажанням час до часу побачитись зі шкільними приятелями. Є таке непереборне бажання і у персонажів фільму “10 років потому” режисера Джемі Ліндена.

Роз'їхавшись по різних містах, створивши сім'ї, люди поступово забувають, якими вони були в юності. Більшою мірою, все, що ми робили тоді, було абсолютною дурницею і марнуванням часу. Та всі ми сумуємо за цим безглуздям і всіляко шукаємо можливість повернути це відчуття.

Головні герої фільму зустрічаються 10 років після закінчення коледжу. Багато з них змінились, а хтось не змінився зовсім. У будь-якому випадку попереду у них — відрив на повну, море веселощів, випивки і спогадів. Одного з друзів звуть Джейк. Він прибув на вечірку із чарівною дівчиною. Вони щасливі закохані, а усі вважають їх ідеальною парою. Але Джейк ще не знає, що цієї ночі його життя несподівано зміниться. Адже на очі йому потрапить перше кохання. Минуле притягує, і ті 10 років вже не здаються таким тривалим терміном. Кохання з минулого стукає у двері серця з новою силою. Чи зможе Джек зробити правильний вибір? Правду кажуть, що у кохання немає терміну давності?

“10 років потому” - комедійна драма, що намагається відповісти на цікаве запитаня. Адже у кожного з нас було справжнє перше кохання. Як бути коли серце розривається на двоє? Коли на одній чаші терезів — тепло і взаєморозуміння, а на іншій — переживання, пристрасть і емоції. Дивіться нову стрічку за участю Ченнінга Татума і Дженни Деван. Може і вам пригадається із юності щось, про що ви досі не згадували.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, комедія
В головних ролях
Ченнінг Татум, Дженна Деван, Джастін Лонг, Макс Мінгелла
Режисер
Джемі Лінден
Сценарій
Джемі Лінден
Прокат
З 13 грудня 2012
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
14 років