Дуже погані матусі 2 (16+)

Дивіться фільм Дуже погані матусі 2 (16+) (Очень плохие мамочки 2) у кінотеатрі Планета Кіно у Харкові (Французький Бульвар, Академіка Павлова 44Б). До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Дуже погані матусі 2 (16+).
Очень плохие мамочки 2 / A Bad Moms Christmas

Подружки Еммі (Міла Куніс), Кікі (Крістен Белл) і Карла (Кетрін Хан) вже відчули смак життя, махнувши рукою на всі стереотипи. Наближається Різдво, час, який всі матусі проводять в магазинах або на кухні, готуючись до свята. Щасливим для мам цей період може назвати тільки божевільний. Подруги вирішують не надриватися, а зустріти Різдво так, як їм хочеться. Але задумане здійснити навряд чи вийде. Адже в гості до дітей і онуків їдуть суворі бабусі (Крістін Баранскі, Сьюзен Сарандон, Шеріл Хайнс). Вже вони-то знають, як потрібно святкувати Різдво в сімейному колі.

Фільм «Дуже погані матусі 2» є продовженням однойменної комедії, що вийшла на екрани влітку 2016 року. Тоді бюджет картини склав $ 20 млн., а касові збори перевищили витрати більш ніж в 9 разів. Джон Лукас і Скотт Мур, які разом працювали над сценарієм і режисурою в минулому фільмі повернулися до своєї роботи. Також свої ролі знову виконають актриси Міла Куніс, Кетрін Хан і Крістен Белл.

Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, пригоди
В головних ролях
Міла Куніс, Крістен Белл, Кетрін Хан, Крістін Баранскі, Джей Эрнандез, Сьюзен Сарандон
Режисер
Джон Лукас, Скотт Мур
Сценарій
Джон Лукас, Скотт Мур
Прокат
З 28 грудня 2017, орієнтовно по 31 січня 2018
Прем'єрний період
До 03 cічня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 04 січня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16+