Богемна рапсодія (16+)

Богемна рапсодія (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Богемна рапсодія» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Богемная рапсодия / Bohemian Rhapsody

Восени 1975 року лідер рок-гурту «Queen» пише пісню, що докорінно змінила і долю самих виконавців, і розвиток музики в цілому. Відеокліп на цю пісню став культовим та задав ритм усій галузі. Саме з цієї пісня почалася шалена популярність гурту «Queen» начолі з його фронтменом Фредді Мерк’юрі (Рамі Малек).

Музична драма «Богемна рапсодія» розповість про 15 років із життя лідера гурту «Queen» Фредді Мерк’юрі. Показані у фільмі події починаються зі створення колективу і закінчуються концертом Live Aid у 1985 році. Біографічна стрічка про життя легендарного музиканта була анонсована ще в 2010 році. Відтоді декілька разів мінялися виконавці головної ролі та потенційні режисери. Зрештою вибір зупинився на акторові Рамі Малеку, зірці серіалу «Містер Робот». Режисерське крісло посів Брайан Сінгер, який працював над трьома стрічками про Людей Ікс. Основні зйомки картини проходили у Лондоні починаючи з вересня 2017 року.

imbd_logo Created with Sketch.
8.1/10
Рік
2018
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія, музика, драма
В головних ролях
Рамі Малек, Майк Маєрс, Джозеф Маццелло, Ейдан Гіллен, Бен Гарді, Люсі Бойнтон, Том Голландер, Аллен Ліч, Гвілім Лі, Аарон Маккаскер
Режисер
Декстер Флетчер, Браян Сінгер
Сценарій
Ентоні МакКартен, Пітер Морган
Прокат
З 01 листопада 2018, орієнтовно по 13 лютого 2019
Прокат у технології ІМАХ
До 05 грудня 2018
Прем'єрний період
До 11 листопада 2018
Знижки
З 12 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
135 хв.
Вікові обмеження
16+