Пятдесят відтінків свободи (16+)

Дивіться фільм Пятдесят відтінків свободи (16+) (Пятьдесят оттенков свободы) у кінотеатрі Планета Кіно у Харкові (Французький Бульвар, Академіка Павлова 44Б). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Пятдесят відтінків свободи (16+) 2018 року.
Пятьдесят оттенков свободы / Fifty Shades Freed

Анастейша (Дакота Джонсон) і Крістіан (Джеймі Дорнан) тепер законне подружжя. Здавалося б, ніщо не зможе затьмарити їхнього щастя. Місіс Грей звикає до нового статусу і все краще розуміє свого чоловіка. Але з'являється хтось із його минулого, для якого головною метою стає руйнування життя Крістіана. Все те, про що герой довгі роки намагався забути, доведеться чітко згадати, щоб захистити свою любов. Почуття героїв пройдуть нову перевірку на міцність.

Драма «П'ятдесят відтінків свободи»– продовження популярної франшизи за однойменним романом Е.Л. Джеймс. Це третій і заключний фільм серії. Режисером картини знову виступить Джеймс Фоулі. Адаптацію сценарію довірили Ніалу Леонарду, чоловікові письменниці Е.Л. Джеймс. Зйомки фільму стартували в лютому 2016 і проходили у Франції та Канаді, одночасно з роботою над другою частиною франшизи. Зйомки в Ніцці збіглися за часом з терактом 14 липня 2016 року.

Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, триллер
В головних ролях
Дакота Джонсон, Джеймі Дорнан, Тайлер Хеклін, Люк Граймс, Макс Мартіні, Ерік Джонсон, Ріта Ора
Режисер
Джеймс Фоулі
Сценарій
Ніал Леонард, Е.Л. Джеймс
Допрем'єрні покази у технологіях IMAX та Cinetech+
07 лютого 2018
Прокат
З 08 лютого 2018, орієнтовно по 28 березня 2018
Прокат у технології ІМАХ
До 14 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день у технології Cinetech+
З 08 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16+