Зелена книга (12+)

Зелена книга (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зелена книга» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Зеленая книга / Green book

Зелена книга (12+)

17 лютого , неділя
Cinetech+, 2D
18 лютого , понеділок
Cinetech+, 2D
19 лютого , вівторок
Cinetech+, 2D
20 лютого , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати

Сполучені Штати Америки, 1960-ті роки. Талановитий темношкірий піаніст Дон Ширлі (Махершала Алі) готується до турне по півдню Сполучених Штатів. У якості водія та особистого помічника він наймає Тоні Валлелонга, італійця за походженням, відомого своєю невихованістю та балакучістю. Попри недоліки, Тоні вправно орудує своїми кулаками, тож музикант зможе почуватися у безпеці. Подорожуючи, вони зближуються та вчаться один в одного як треба жити, аби отримати від життя те, що хочеш.

Комедійна драма «Зелена книга» заснована на реальних подіях. Режисурою стрічки займався Пітер Фарреллі. У написанні сценарію брав участь Нік Валлелонга, родич водія, показаного в картині. Разом з тим родичі Дона Ширлі виступили з критикою картини, звинувативши творців у перекручуванні фактів. Назва фільму вказує на довідник, що видавався спеціально для темношкірих людей та вказував місця, де їм дозволялося зупинитися на ночівлю, поїсти або заправити машину.

imbd_logo Created with Sketch.
8.3/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трагікомедія, біографія, драма
В головних ролях
Вігго Мортенсен, Махершала Алі, Лінда Карделліні, Себастіан Маніскалко
Режисер
Пітер Фарреллі
Сценарій
Нік Валлелонга, Брайан Хейес Каррі, Пітер Фарреллі
Прокат
З 24 січня 2019, орієнтовно по 20 лютого 2019
Знижки
З 24 січня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
12+