Джок

Джок (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джок /

«Джок» - це перший повнометражний анімаційний мультфільм у форматі 3D південноафриканського виробництва. Над мультфільмом працювала команда з 25 осіб, і вся робота по створенню зайняла близько трьох років. Абсолютно все, що було зроблено незалежною студією, було зроблено щиро і з любов'ю до своєї справи. Команда аніматорів постаралася передати відому африканську казку, яку так люблять місцеві діти.

В основу сюжету анімаційного фільму лягла справжня історія з життя відомого південноафриканського громадського діяча, мандрівника і журналіста Персі Фітцпатріка, який любив розповідати історії пережитих ним пригод своїм дітям у вигляді казок. Персі Фітцпатрік був знайомий з Редьярдом Кіплінгом, який і порадив йому якось записати свої казки і видати їх у вигляді книги. Так в 1907 році побачила світ книга під назвою «Джок з Бушвелда», яка моментально завоювала увагу читачів і стала бестселером свого часу. Книга до цих пір користується величезною популярністю у Південній Африці, а Джок з Бушвелда увіковічений у вигляді статуї, встановленої біля ратуші містечка Барбертон.

Пес Персі Фітцпатріка на ім'я Джок був колись наймолодшим і найслабкішим серед своїх братів і сестер, однак це не завадило йому стати відважним, сильним і відданим. З самого дитинства пес зрозумів, що якщо у тебе є велике і хоробре серце, ніхто не змусить тебе почувати себе слабким і безпорадним.

«Джок» - це чудовий анімаційний фільм про відданість, дружбу і пригоди, який можна дивитися онлайн або у кінотеатрі всією сім'єю. Мультфільм, знятий у форматі 3D, цілком занурить вас у неймовірні пригоди і випробування, що випали його головним героям.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США, ПАР
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди
В головних ролях
Брайан Адамс, Уільям Болдуін, Ентоні Бішоп, Луіса Сердан, Філіна Цердан, Тед Денсон, Роуз Емануел, Ава Флюті, Катерина Флюті, Кім Харт
Режисер
Дункан МакНілі
Сценарій
Джим Кокс, Ендрю Гіббс, Робін Клейн
Прокат
З 22 березня 2012
Тривалість
89 хв.