Найп'яніший округ у світі

Найп'яніший округ у світі (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Найп'яніший округ у світі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Самый пьяный округ в мире /

Не груба сила виділяє людину, а те, на що ця людина готова піти заради досягнення поставленої мети. Брати Бондуранти, схоже, готові піти на все. Займаючись забороненим бізнесом — бутлегерством, вони зайшли так далеко, що шляхів до відступу у них вже не залишилося.

Фільм «Найп'яніший округ у світі» розповість нам історію, що відбулася в Сполучених Штатах за часів «сухого закону» і Великої депресії. Американський уряд всіма силами намагався зупинити невтримне пияцтво своїх громадян. Однак замість того, щоб дійсно припинити продаж алкоголю, він зіштовхнув країну в найглибшу прірву корупції. Контрабанда спиртного (бутлегерство) перетворилася хай і в небезпечний, але зате вкрай прибутковий бізнес. Головні герої стрічки — три брати з родини Бондурант - вирішили спробувати себе в цій нелегкій ризикованій справі. Кожен з них готовий ризикнути і багатьом пожертвувати заради швидких грошей, але у кожного з них своє бачення щодо моделі ведення бізнесу.

Джек Бондурант молодий і оптимістичний. Він сповнений надій і практично впевнений в тому, що нелегальний продаж спиртного допоможе йому заробити статок, що є вагомим аргументом для його коханої Берти. Форест, на відміну від свого брата Джека, трохи стриманіший, можна навіть сказати, мовчазний і замкнутий. Говард Бондурант — той, хто розуміє ризикованість затіяного бізнесу найбільше, тому саме він веде переговори, коли в цьому виникає необхідність.

Бізнес приносить братам чимало доходів, і начебто все йде непогано ... до того часу, поки на горизонті не з'являються дуже сильні конкуренти. Найп'яніший округ у світі чекає справжня війна, в якій, схоже, не буде переможця.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, кримінал, вестерн
В головних ролях
Шайа ЛаБаф, Том Харді, Гарі Олдман, Джессіка Честейн, Гай Пірс, Міа Васиковська, Дейн ДеХаан, Джейсон Кларк, Ноа Тейлор, Лью Темпл
Режисер
Джон Хіллкоут
Сценарій
Нік Кейв, Метт Бондурант
Прокат
З 13 грудня 2012
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
       
16 років