Поля

Поля (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Поля» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Поля /

Американський кримінальний і треба сказати досить похмурий і напружений трилер «Поля» знятий на основі реальних подій, про серію загадкових вбивств і процес їх розслідування, описаних у книзі «Техаські поля вбивств» (The Texas Killing Fields). Історія, покладене в основу фільму, сталася в невеликому техаському містечку League City (у фільмі: Texas City), по сусідству з яким знаходяться болота під назвою поля, де місцеві жителі здавна відчували себе спокійно, «майже як удома». Але саме в полях почали знаходити понівечені тіла дівчат з великими травмами. У містечку безвісті пропала дівчинка, кількість знайдених жертв садистів-маніяків перевалило декількох десятків, в містечку оселився страх і паніка.

Двоє поліцейських з «різних світів»: місцевий Майк Саудер (Сем Уортінгтон) і Брайан Хай (Джеффрі Дін Морган), який переїхав з Нью-Йорка в парі починають вести розслідування. У свою чергу, злочинці починають свою гру, дратуючи поліцейських можливими підказками на місці злочину, дзвінками з телефонів нещасних, даючи послухати передсмертні благання жертв про допомогу. Детективи отримують серйозну підтримку людьми і технікою, а вбивці як і раніше залишаються безкарними. Але от місця знахідок тіл почали вписуватися в певний круг на карті ... Достатньо подивитися трейлер онлайн «Поля», щоб відчути всю глибину описаної трагедії і міць акторської та режисерської роботи у фільмі, знятому Емі Канаан Манн - дочкою Майкла Манна, автора знаменитої «Сутички», який до речі, виступив продюсером нового фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
триллер, кримінал
В головних ролях
Сем Уортінгтон, Джеффрі Дін Морган, Хлоя Грейс Морец, Джессіка Честейн, Стівен Грем, Корі Беркмейєр, Трентон Перез, Морін Бреннан, Тоні Бентлі, Беккі Флю
Режисер
Емі Канаан Манн
Сценарій
Дон Феррарон
Прокат
З 19 січня 2012
Тривалість
105 хв.