Першому гравцю приготуватися (12+)

Дивіться фільм Першому гравцю приготуватися (12+) (Первому игроку приготовиться) у кінотеатрі Планета Кіно у Харкові (Французький Бульвар, Академіка Павлова 44Б). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Першому гравцю приготуватися (12+) 2018 року.
Первому игроку приготовиться / Ready Player One

Події розгортаються в недалекому майбутньому. Весь світ перебуває в глибокій кризі через нестачу енергетичних ресурсів. Разом із занепадом рівня життя, неймовірним успіхом користується інтернет-культура і онлайн ігри. Розробник найпопулярнішої гри перед смертю залишає заповіт, згідно якого всі його статки перейдуть тому, хто знайде Великоднє яйце, сховане в ОАЗІ. І увесь світ занурюється у квест. Коли молодий Вейд Воттс приєднується до змагання, то поринає в небезпечний світ таємниць та відкриттів.

Фантастичний бойовик «Першому гравцю приготуватися» – нова робота режисера Стівена Спілберга. В основу сюжету ліг однойменний роман сценариста Ернеста Клайна, що вийшов в 2012 році. Права на екранізацію були викуплені ще до того, як книга була надрукована.

Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
наукова фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Бен Мендельсон, ТіДжей Міллер, Ханна Джон-Кеймен, Марк Райленс, Саймон Пегг, Тай Шерідан, Джулія Ніксон-Соул, Летішией Райт, Ліна Уейт
Режисер
Стівен Спілберг
Сценарій
Ернест Клайн, Зак Пенн, Ерік Ізон
Прокат
З 29 березня 2018 по 30 травня 2018
Повторний прокат у технології ІМАХ
з 21 червня 2018 по 04 липня 2018
Тривалість
140 хв.
Вікові обмеження
12+