Дикуни

Дикуни (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дикуни» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дикари / Savages

Новий фільм впливового Олівера Стоуна є таким собі коротким аналогом популярного серіалу «У всі тяжкі». Ті ж наркотики, та ж наркотична середа, все ті ж напружені відносини між конкурентами. Головні герої фільму - нерозлучні друзі і молоді мільйонери, які вирішили зайнятися вельми небезпечним, але таким прибутковим заняттям: вирощуванням та продажем марихуани. Обов'язки в роботі чітко розподілені: Бен (Аарон Тейлор-Джонсон), талантище і розумниця займається виробництвом кращою в окрузі марихуани, а Чон (Тейлор Кітч), боєць, що пройшов війну в Іраку, ніколи не зупиняється перед небезпекою, залагоджує всі важкі справи наркотичного бізнесу: вибивання боргів, залякування конкурентів і захист від них же. В особливо небезпечних і нелегких ситуаціях друзям допомагає слизький агент ФБР Денніс (Джон Траволта). Створюваний ними продукт найвищої якості вмить розходиться на ринку, сам себе рекламуючи.

Справи йдуть в гору, поки героями не зацікавлюється місцевий картель, який має головні позиції в окрузі. Після цілком дипломатичного діалогу з метою долучити молодих хлопців до свого крилу, грізні наркобарони отримують відмову. Це ніяк не входить у плани Олени (Сальма Хайєк), що очолює картель, яка віддає наказ вкрасти у друзів найважливіше що у них є: улюблену ними обома дівчину по імені Офелія, в результаті чого між конкуруючими сторонами починається кривава війна. Фільм поставлений за однойменною книгою, а сам Стоун заявив о проекті ще до того, як книга була видана. Режисер ретельно підбирав акторський склад, максимально підганяючи кожного актора під конкретний персонаж. Вийшло це чи ні, вирішувати глядачеві, але що склад суцільно і поруч з майстрів (Траволта, Хайек, Дель Торо) - це абсолютно. Актори, для максимального занурення у справу, зустрічалися з представниками картелю, отримували довідки з поведінки в певних ситуаціях, і навіть вчилися вирощувати марихуану...

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, кримінал
В головних ролях
Тейлор Кітч, Блейк Лайвлі, Аарон Джонсон, Джон Траволта, Бенісіо Дель Торо, Сальма Хайек
Режисер
Олівер Стоун
Сценарій
Дон Уінслоу, Шейн Салерно, Олівер Стоун
Прокат
З 04 жовтня 2012
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
18 років