Аеротачки

Аеротачки (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Аеротачки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Аэротачки /

До 2012 року мультиплікаційний світ, здається, оживив всі неживі предмети: автомобілі, поїзди, дерева, комахи – все це ми вже бачили. Настала черга живих літаків. «Аеротачки» місцями нагадує мультиплікаційну версію культової кінопародії «Гарячі голови». Ті ж іскрометні повітряні піруети, прекрасний гумор і ті ж неймовірні порятунки своїх друзів по цеху.

Щоб стати героєм, достатньо один раз пройти по-справжньому важке випробування. За сюжетом головний герой мультфільму невеликий літак Тінні розчиняється на тлі більш досвідченої літаючої гвардії своїх колег. Неймовірно амбітний і десь трохи наївниї Тінні жадає визнання своїх колег. Для цього він йде на необачний крок: він поодинці кидається рятувати від пожежі мешканців міста, але сам опиняється в ситуації, яка смертельно йому загрожує. На виручку невдалому герою приходить капітан Бен, правда, рятуючи Тінні, гине сам. Розчарований Тінні на час йде в тінь, щоб одного разу все-таки стати справжнім героєм.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США, Гонконг
Мова дублювання
російська (укр. суб.)
Жанр
мультфільм
Режисер
Тоні Тенг
Сценарій
Джефф Боулер, Джо Фіореллі, Камерон Худ
Прокат
З 11 жовтня 2012
Тривалість
91 хв.