Смiшарики. Початок

Смiшарики. Початок (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Смiшарики. Початок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Смешарики. Начало /

Повнометражний анімаційний фільм «Смішарики. Початок» для дітей і дорослих, знятий за мотивами, мультсеріалу «Смішарики», що став уже дуже відомим. Сюжет нового мультфільму є пародією на широко відомі американські блокбастери про супергероїв «Супермен», «Бетмен» та інших. Тому, по аналогії з фільмом «Бетмен. Початок », був названий і наш мультфільм. У повнометражній версії глядач побачить більше сотні абсолютно нових персонажів - смішариків, що недивно, адже основні події фільму відбуватимуться в сучасному мегаполісі. Плюс до всього, для більшої інтриги, вперше, у світі смішариків з'явиться негативний персонаж - доктор Калігарі. Саме йому буде протистояти Копатич (Михайло Черняк), який на перевірку виявився ніяким не Копатичем, а супергероєм Люсьєном, який довгий час маскувався під Копатича!

По суті, Копатич був змушений відкрити своє справжнє обличчя супергероя у фільмі «Смішарики. Початок», щоб відкрито кинути виклик підступному доктору Калігарі (Михайло Хрустальов), який веде подвійне життя і представляє Світове Зло! Невгамовний Крош (Антон Виноградів) збирає друзів-смішариків і переконує їх у необхідності допомогти Люсьєну врятувати світ, для чого їм потрібно відправитися у велике місто. За межами свого тихого, всіма забутого острова, Смішарики перетворюються на команду супергероїв, називаючи себе «Непереможна команда Люсьєна»! Героям фільму доведеться «працювати» в підпіллі, потрапляти в засідки, бути звинуваченими у пограбуванні, загалом, опинитися в самому епіцентрі сучасного життя - таких смішариків ви точно ніколи не бачили!

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Вадим Бочанов, Сергій Мардарь, Антон Віноградов, Світлана Пісьміченко, Володимир Постніков, Михайло Черняк, Ксенія Бржезовська, Михайло Хрустальов, Володимир Маслаков, Андрій Льовін
Режисер
Денис Чернов
Сценарій
Олексій Лєбєдєв
Прокат
З 22 грудня 2011
Тривалість
90 хв.