Гаряче серце

Гаряче серце (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гаряче серце» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Горячее сердце /

Фільм, знятий Донатасом Улвідасом, - це дебют молодого режисера на великому екрані. Перед нами картина, що відрізняється від голівудських стандартів масштабності та ефектності. Це картина, в якій головною є сама історія, а також манера її розповіді. Глядачеві належить побачити захоплюючі історичні події, які Донатас Улвідас, людина, яка захоплюється історією рідної країни, постарався передати якомога точніше.

Події картини «Гаряче серце» розгортаються в 1861 році, коли Литва входила до складу Російської імперії. Це час політичних інтриг, які поступово переростають в бунт. Кріпацтво ось-ось буде скасовано, і в деяких литовських селах вже зріють повстання. Один з кріпаків на ім'я Тадас Блінда виявляється, сам того не бажаючи, в самому центрі подій. Характер, сила і мужність змушують його очолити бунт.

Але «Гаряче серце» - не просто історія про боротьбу, нестатки і любов до свободи. Це ще й історія кохання. Головний герой відчуває гарячі почуття до дочки одного з найбагатших землевласників Литви. Розгортається справжня драма, адже перед Тадасем стоїть непростий вибір: продовжувати боротися за волю свого народу і зректися від кохання дочки одного зі своїх заклятих ворогів, або ж залишитися з нею і кинути бунтарів напризволяще.

Це фільм, який змусить глядача зануритися в історію, глянувши на все, що відбувалося, в іншому ракурсі. Це фільм про справжнього героя, якому довелося зробити непростий вибір. Фільм про зворушливу і заборонену любов, заради якої можна піти на будь-які жертви. Але що якщо жертва - твій народ, а значить - і ти сам?

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Литва
Мова дублювання
російська (укр. субт.)
Жанр
драма, пригоди, історія
В головних ролях
Ментас Янкавічус, Агнія Дітковскіте, Тетяна Лютаєва, Відас Пяткявічюс, Антанас Шурна, Дайнюс Казлаускас, Jokubas Bareikis, Mykolas Vildziunas, Антанас Сургайтіс, Grigorij Strelec
Режисер
Донатас Улвідас
Сценарій
Jonas Banys
Прокат
З 29 березня 2012
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
16 років