Таємниця будинку іграшок (0+)

Таємниця будинку іграшок (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Таємниця будинку іграшок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Чайные питомцы / Tea Pets

Знайомтеся, це Ах Танг. У Китаї існують спеціальні іграшки для чайних церемоній, і він є представником їх старовинного роду. Кожна з них під впливом гарячого напою, змінює свій колір, чим невимовно радує свого власника. Тільки ось із Тангом щось не так – він завжди залишається таким же. Господар вважає, що він просто марна трата чаю. Й ось одного разу у вікно будинку, де живуть чайні іграшки, потрапляє робот із майбутнього. Йому потрібно повернутися у свій час, і наш герой хоче приєднатися до робота. Ах Танг вважає, що це буде відмінна пригода та готовий піти куди-завгодно, щоб його порцелянове життя стало цікавим. Але він навіть не уявляє, скільки всього йому відкриється за цю подорож.

Мультфільм «Таємниця будинку іграшок» це історія про те, як зустрічаються технології майбутнього з традиціями поколінь, режисером та сценаристом якої є Ґері Ванг. Попередній його досвід в ролі режисера був над мультфільмом «Хранителі дверей» (2016), а у 2018 на кіноекрани вийде ще одна його анімаційна робота «Велика котяча втеча».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Китай
Мова дублювання
українська
Жанр
сімейний, анімація
В головних ролях
Цзі Гуаньлінь
Режисер
Ґері Ванг
Сценарій
Ґері Ванг
Прокат
З 13 вересня 2018, орієнтовно по 03 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
0+