Три метри над рівнем неба 2: Я тебе хочу

Три метри над рівнем неба 2: Я тебе хочу (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Три метри над рівнем неба 2: Я тебе хочу» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Три метра над уровнем неба 2: Я тебя хочу /

Фільм є продовженням зворушливої романтичної драми «Три метри над рівнем неба» відзнятої за однойменним романом Федеріко Моччіа. Сюжет, який переповідає іспанський кінорежисер Фернандо Гонзалезом Моліна, познайомить з дивовижною історією, просякнутою драмою та почуттями.

Герой картини «Три метра над рівнем неба: Я тебе хочу» — знайомий нам з першої частини стрічки бунтівний та імпульсивний підліток на ім’я Аче, схильний до небезпеки та ризику. Провівши в Лондоні декілька років, Аче повертається додому. Він намагається почати нове життя: шукає нових друзів, влаштовується на роботу. Та раптом стається те, чого головний герой зовсім не очікував: він зустрічає Джин.

Джин змушує Аче згадати солодке й паморочливе почуття, яке він мав до Бабі — своєї першої коханої. Джин — справжнісінький необроблений діамант. Її поведінка є дикою та зухвалою. Вона не та дівчина, яку можна спокусити квітами та цукерками. Аче буде непереливки, та в нього немає вибору, адже він розуміє, що зустрів свою долю.

«Три метри над рівнем неба: Я тебе хочу» — кіно про справжню любов. Можливо Аче, спочатку здасться, що це лише швидкоплинна закоханість, однак через якийсь час він зрозуміє, що помилявся. І усе б нічого, однак у стрічці з’являється перше кохання головного героя. І звісно ж, Джин дізнається про неї. Схоже, Аче доведеться зробити нелегкий вибір.

На вас чекає чудова драма, після фіналу якої ви запитуєтеся «Чому так, а не інакше?». Яскраві моменти фільму будуть згадуватись ще досить довго після перегляду, а сценарій змусить по-філософські подивитись на деякі запитання.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Іспанія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Маріо Касас, Марія Вальверде, Клара Лаго, Альваро Сервантес, Луіс Фернандез, Дієго Мартін, Маріна Салас, Андреа Дуро, Нереа Камачо, Карме Еліас
Режисер
Фернандо Гонзалез Моліна
Сценарій
Рамон Салазар, Федеріко Моччіа
Прокат
З 05 липня 2012
Тривалість
122 хв.