Залізна леді

Залізна леді (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Залізна леді» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Железная леди /

Режисер Філліда Ллойд в своєму фільмі розповідає про Маргарет Тетчер не стільки як про політика, скільки як про людину й жінку, якій доводилося приймати непрості рішення. Тетчер не боялася не сподобатися, не боялася бути зненавидженою народом і чинила так, як було краще для її країни, а не для її репутації. Цю жінку не можна було ні розжалобити, ні залякати. Але, незважаючи на зовнішню байдужість до різких висловлювань і нападів у її адресу, Маргарет Тетчер, звичайно ж, людина жива, яка все це гостро відчуває ..

Фільм "Залізна леді", безумовно, буде цікавий і тим глядачам, які далекі від політики. Фільм про те, як жінці важко було відстояти свої переконання в консервативному суспільстві Великобританії в ті часи, коли жінкам у політиці відводилася набагато скромніша роль. Маргарет Тетчер добилася небувалих висот і всесвітнього визнання як політик, але якою ціною? Їй довелося пожертвувати своїм особистим щастям, і "нагородою" за видатні заслуги перед країною їй стала самотність в кінці життя. Вона знову і знову проживає ключові події своєї кар'єри в спогадах, але незважаючи на гіркоту самотності, зробила б вона інакше, знаючи, що її чекає? Швидше за все, ні, адже вона - залізна леді і, незважаючи на удаване божевілля її вчинків, завжди знала, що робить.

Не можна не відзначити чудову роботу гримерів і, звичайно ж, неперевершену гру оскароносної Меріл Стріп. Актриса, в арсеналі якої найбільша кількість оскарів за всю історію кіно, отримала цю роль по праву. Кому, як не їй, грати єдину в історії політики жінку прем'єр-міністра Великобританії?

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Франція, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Меріл Стріп, Джим Броудбент, Сьюзен Браун, Еліс Да Кунья, Айєйн Глен, Олександра Роач, Емма Дьюхерст, Олівія Колман
Режисер
Філліда Ллойд
Сценарій
Ебі Морган
Прокат
З 01 березня 2012
Тривалість
105 хв.