Чоловік, який вбив Дон Кіхота (12+)

Чоловік, який вбив Дон Кіхота (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чоловік, який вбив Дон Кіхота» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Человек, который убил Дон Кихота / The Man Who Killed Don Quixote

Зараз Тобі Грисоні (Адам Драйвер) успішний рекламний режисер. Та є люди, яким запала в душу його найперша робота, його дипломний проект – фільм про Дон Кіхота. Аби його зняти, студент кіношколи Тобі приїхав у невеличке село в Іспанії. Усіх акторів набрав із місцевих. Зараз режисер знову працює в Іспанії над зйомками свого чергового рекламного шедевру. Спогади про перший фільм привели його до старого дивака Хавьєра. Відтоді як він зіграв Дон Кіхота, він так і не вийшов з образу.

Пригодницький фільм «Чоловік, який вбив Дон Кіхота» – це довгоочікувана робота Террі Гілліама, яку він намагався зняти починаючи з 1989 року. Тривалий час велася робота над сценарієм та пошуки фінансування. Вперше почали знімати у 2000, однак через травму виконавця головної ролі та негоду, що пошкодила декорації, процес зупинився. Фільм, який врешті вийшов на екрани, почали знімати у 2016, повністю замінивши акторський склад.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Іспанія, Бельгія, Португалія, Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, комедія, фентезі, пригоди
В головних ролях
Адам Драйвер, Джонатан Прайс, Стеллан Скарсгард, Ольга Куриленко
Режисер
Террі Гілліам
Сценарій
Террі Гілліам, Тоні Гризоні
Прокат
З 13 вересня 2018, орієнтовно по 19 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
132 хв.
Вікові обмеження
12+