Смерть Сталіна (16+)

Смерть Сталіна (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Смерть Сталіна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Смерть Сталина / The Death of Stalin

Події розгортаються у Москві у 1953 році. За зачиненими дверима помирає Йосиф Сталін. У його руках була зосереджена безмежна влада над усією країною. Замість глибокої скорботи, яка охопила усіх радянських громадян, наближені до Сталіна особи мають зовсім інші почуття. Кожен приміряє на себе роль наступного лідера величезної держави. Кожен розуміє скільки має конкурентів та недоброзичливців. А для деяких мова навіть не про потенційно владу, а про можливість вийти з цієї круговерті інтриг живим.

Комедія «Смерть Сталіна» створена спільно Великобританією та Францією. В основу сюжету ліг однойменний французький графічний роман Фаб’єна Нурі та Тьєрі Робіна. Режисурою епатажної сатиричної комедії зайнявся Армандо Іанyуччі. Картина зібрала зірковий акторський склад. Провідних радянських партійних діячів зіграли Стів Бушемі, Джейсон Айзекс, Руперт Френд. Прем'єра стрічки відбулася на міжнародному кінофестивалі в Торонто у вересні 2017 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Великобританія, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, пародія, за книгою
В головних ролях
Джейсон Айзекс, Андреа Райзборо, Саймон Рассел Біл, Стів Бушемі, Майкл Пейлін, Джеффрі Тембор
Режисер
Армандо Іаннуччі
Сценарій
Армандо Іаннуччі, Фаб'єн Нурі
Прокат
З 25 січня 2018, орієнтовно по 28 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 25 січня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
16+