Брати Сістерс (16+)

Брати Сістерс (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Брати Сістерс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Братья Систерс / The Sisters Brothers

Фільм переносить глядачів у Америку у ті часи, коли шукаючи золото можна було збагатитися дуже швидко. Брати Чарлі (Джон Сі Райлі) та Елі (Хоакін Фенікс) на прізвище Сістер відомі як безжалісні грабіжники та вбивці. Попри вмовляння Чарлі полишити криваву справу, Елі переконаний, що зупинятися рано. Їхній бос, відомий як Командор, дає братам вказівку вистежити та вбити золотошукача Германа (Різ Ахмед). У цьому їм береться допомагати Джон Моріс (Джейк Джилленхол). Та коли ціль близька, стає незрозумілим хто ж тут на кого полює. Чергова справа точно не буде для братів нудною та тривіальною.

Кримінальна пригодницька комедія «Брати Сістерс» знята за мотивами однойменного роману канадського письменника Патріка Девітта. Книга вийшла друком у 2011 році і одразу ж було продано права на її екранізацію. Режисуру довірили французу Жаку Одіару, для якого фільм стане першим англомовним у його кар’єрі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Франція, Іспанія, Румунія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
пригоди, комедія, кримінал
В головних ролях
Хоакін Фенікс, Джейк Джилленхол, Джон Сі Райлі, Рутгер Гауер, Різ Ахмед, Керол Кейн
Режисер
Жак Одіар
Сценарій
Жак Одіар, Томас Бідеген, Патрік Девітт
Прокат
З 06 грудня 2018, орієнтовно по 12 грудня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 06 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
121 хв.
Вікові обмеження
16+