Згадати все

Згадати все (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Згадати все» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Вспомнить всё /

Сценарій для рімейку був написаний Куртом Віммером («Еквілібріум», «Ультрафіолет») в співавторстві з Марком Бомбеком («Міцний горішок 4.0», «Список контактів»). Головні ролі виконали Колін Фаррелл, а також добре відомий по серіалу «Пуститися берега» Брайан Кренстон.

Події картини перенесуть вас в майбутнє, де наддержави Новий Шанхай і Євроамерика борються за світове панування. Головний герой стрічки Даг Куейд (Колін Фаррелл) — не більше ніж звичайний гвинтик у добре змащеному механізмі споживчої системи. Він простий робітник, що живе в невеликій квартирці, розташованій в богом забутому районі. Назагал, він задоволений своїм життям, але в той же час він ніяк не може позбутися відчуття, що заслуговує чогось більшого. Саме це почуття і приводить Дага в офіс компанії «Згадати все», що займається імплантацією спогадів в пам'ять людей. Поки Даг обирає спогад, який би він хотів імплантувати, в приміщення вривається загін спецназу з метою взяти його під арешт. Але зробити це у бойовиків не виходить, оскільки, сам себе здивувавши, Даг ліквідовує весь загін допомогою неймовірних бійцівських навичок. Що ж це? Впроваджені в його розум спогади вже вступили в силу, чи все це відбувається насправді? А що якщо людини, якою він завжди себе вважав, насправді не існує?

«Згадати все» — запаморочливий високобюджетний блокбастер, який був приречений на успіх ще до своєї прем'єри. Це цікава історія, розказана талановитим режисером і не менш талановитими акторами. Настав час освіжити спогади і побачити добре знайому більшості глядачів історію в новому світлі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, трилер, пригоди
В головних ролях
Колін Фаррелл, Кейт Бекінсейл, Брайан Кренстон, Білл Найї, Джесіка Біл, Етан Хоук, Джон Чо, Букем Вудбайн, Уїлл Юн Лі, Каррі Грем
Режисер
Лен Уайзман
Сценарій
Курт Віммер, Марк Бомбек, Філіп К. Дік
Прокат
З 09 серпня 2012
Тривалість
121 хв.
Вікові обмеження
14 років