8 перших побачень

8 перших побачень (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «8 перших побачень» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

8 первых свиданий /

Микита - ветеринар. Віра - відома телеведуча скандального і відвертого ток-шоу. Вони не знають один одного, але доля якимось загадковим чином зводить їх разом. Де б вони не заснули, вони щоранку прокидаються в одному ліжку. Що б вони не робили напередодні, вони нічого не пам'ятають.

Віра і Микита намагаються розпитувати друзів, що з ними відбувалося, але все безрезультатно. Чіткої відповіді на їхні запитання дати ніхто не може. Що вони тільки не пробували: пристебували себе наручниками до ліжка, перш ніж лягати спати, просили влаштувати за собою стеження, перевіряли версії про аномалії та інопланетян - все марне! Результат один: наступного ранку вони прокидаються разом. Саме так відбуваються їх 8 перших побачень.

Можливо, наші коханці мимоволі й готові були б змиритися із таким станом речей, але Віру заручено з Костянтином - професійним гравцем в теніс. Та й Микита зовсім не самотній - його кохана на ім'я Ілона давно хоче узаконити їхні стосунки. В повітрі повисає питання: як бути?

Можливо, якась непереборна сила хоче щось сказати Микиті й Вірі? Можливо, якась незрозуміла стихія хоче, щоб ця пара була разом? Що ж, вам неодмінно треба буде це з'ясувати, подивившись цей цікавий і дивний фільм.

«8 перших побачень» - результат спільної роботи відразу двох режисерів. Над картиною працювали Олександр Маляревський і Девід Додсон. В результаті вийшла чудова комбінація з вітчизняного та зарубіжного гумору. Будьте впевнені, вам неодмінно буде цікаво подивитися цю дивовижну комедію, а її кінець вас і здивує, і вже точно не розчарує!

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Оксана Акіньшина, Володимир Зеленський, Денис Нікіфоров, Катерина Варнава, Світлана Ходченкова, Марія Кравцова, Олеся Железняк, Вікторія Боня, Ігор Жижикін, Сосо Павліашвілі
Режисер
Девід Додсон, Олександр Маляревський
Сценарій
Андрій Яковлєв
Прокат
З 03 березня 2012
Тривалість
93 хв.