Щось не так з Кевіном

Щось не так з Кевіном (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Щось не так з Кевіном» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Что-то не так с Кевином /

На українські кіноекрани виходить драматичний трилер Щось не так з Кевіном, знятий за мотивами однойменного роману американського письменника Лайонелла Шрайвера (російською мовою роман вийшов під назвою «Ціна нелюбові») британським режисером Лінн Ремсі, відомої за фільмами «Сміттяр» і «Моверн Каллар ». Сюжет фільму інспірований одним з найбільш масових вбивств в навчальних закладах США, у школі «Колумбіна» (округ Джефферсон, Колорадо, США), коли два учні старших класів відкрили вогонь по дітях і персоналу, поранивши 37 і вбивши 13 осіб. У фільмі школа називається інакше: «Гледстоун». Цій трагедії було присвячено багато кінострічок, найпомітнішою з яких до цих пір був «Слон» режисера Гаса Ван Сента. Головною відмінністю нового фільму від всіх інших є те, що кривава і нещадна бійня показана не очима одного з убивць, а очима його матері, жінки на ім'я Єва Качодоріан (Тільда Суїнтон).

У фільмі Щось не так з Кевіном піднімається глибоке і жорстке питання: як у нормальної людини, жінки, яка п'ятнадцять років тому відмовилася від кар'єри, особистих інтересів і амбіцій, присвятила все своє життя вихованню сина Кевіна (Езра Міллер), міг вирости справжній монстр . Вона живе під лютими поглядами сусідів, губиться в думках, припущеннях і сумнівах, марно намагаючись зрозуміти, що ж врешті-решт вона зробила не так, у чому допустила промахи. Як будь-яка мати, вона постійно шукає виправдання синові, прекрасно розуміючи, що як би там не було, частина провини в тому, що накоїв Кевін, лежить і на ній. Картина «Щось не так з Кевіном» перемогла в номінації «Кращий фільм» на Лондонському кінофестивалі (London Film Festival), була номінована на Золоту Пальмову Гілку в Каннах і висувалася ще в 8 номінаціях на різні кінопремії.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
триллер, драма
В головних ролях
Тільда Суінтон, Джон Сі Райлі, Езра Міллєр, Джаспер Ньюелл, Рок Дер, Ешлі Герасимович, Шаван Феллон, Алєкс Манетт, Кеннет Франклін, Леслі Лайлс
Режисер
Лінн Ремсі
Сценарій
Лінн Ремсі, Рорі Кіннер, Лайонел Шрайвер
Прокат
З 02 лютого 2012
Тривалість
112 хв.