Коли падають дерева (16+)

Коли падають дерева (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Коли падають дерева» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Когда падают деревья / Коли падають дерева

Наші дні, українська глибинка. 5-річна Вітка – непосидюче дитя, якому цікаво досліджувати світ. Та дорослі завжди відволікають. Особливо двоюрідна сестра Лариса (Анастасія Пустовіт). Після смерті батька перед нею постав складний життєвий вибір. І зробити вона його хоче, керуючись власним серцем. Дівчина любить місцевого бандита Шрама і хоче втекти з ним подалі від людського осуду та сварок з родичами.

Драма «Коли падають дерева» – це повнометражний дебют української режисерки Марисі Нікітюк. Сценарій до свого фільму Марися написала сама і отримала за нього нагороду 69-го Каннського кінофестивалю у 2016 році. Грошова премія склала 10 тис.євро і була використана на подальше виробництво. Від Держкіно було отримало 10 млн. грн. Знімали у копродукції України, Польщі та Македонії. Прем’єра стрічки відбулась у програмі Панорама Берлінського кінофестивалю, де вона отримала схвальні відгуки кінокритиків.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
сучасна драма дорослішання, «темна еротична казка»
В головних ролях
Соня Халаїмова, Максим Самчик, Анастасія Пустовіт, Марія Свіжинська, Петро Пастухов
Режисер
Марися Нікітюк
Сценарій
Марися Нікітюк
Прокат
З 13 вересня 2018, орієнтовно по 19 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
16+