Гарві і магічний музей (0+)

Гарві і магічний музей (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гарві і магічний музей» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Харви и магический музей / Harvie and the Magic Museum

Десятирічний Гарві понад усе хоче пройти останній і найскладніший рівень своєї улюбленої гри. Досягнення неабияке – тоді його точно поважатимуть у школі і навіть батько визнає такий успіх. Та коли рівень нарешті пройдено, починають коїтись дивні речі. Виявляється, Гарві випадково активував чарівний диск, і тим самим оживив усіх ляльок у міському музеї. Нічого хорошого в цьому немає, адже разом із милими створіннями ожив їхній жахливий ляльковод. Тепер хлопчику доведеться впоратися з підступним ворогом та навести порядок у місті.

Мультфільм «Гарві і магічний музей» став режисерським дебютом Мартіна Котіка. Спільно з ним працювали більш досвідчені режисери. Хлопчик Гарві – улюбленець юної публіки. Героя було створено в 1926 році чеським драматургом Йосефом Скупою. Про нього знято п’ять мультсеріалів та 4 повнометражні картини. Тривалий час історії про Гарві (або інакше Гурвиника) друкувалися у радянських дитячих журналах.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2017
Країна
Чехія
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація, комедія, сімейний
В головних ролях
-
Режисер
Мартін Котік
Сценарій
Петр Неповім, Дан Хардер, Нікола Маковський
Прокат
З 29 листопада 2018, орієнтовно по 12 грудня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 29 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
0+