Оновлення карантинних заходів

Відпрацювавши вихідні у тестовому режимі, повертаємось з оновленням карантинних обмежень. Спершу хочемо перепросити за завдані незручності та подякувати за критику, фідбек і заповнення форми, вони дуже допомогли нам краще зрозуміти ситуацію та прийняти нове рішення.

Нагадуємо, що з 23 вересня оголошено «жовту зону» карантину. Планета Кіно піклується про твою безпеку та діє згідно з Постановою КМУ №1236 від 9.12.2020 р. Вона дає кінотеатрам можливість обрати один з варіантів роботи:
— працювати з обмеженнями місць в залах і не перевіряти медичні документи відвідувачів;
— працювати без обмежень місць, але перевіряти сертифікати вакцинації, ПЦР і подібні документи.

Відсьогодні ми обмежуємо заповненість залів: через кожні два ряди залишатимемо один вільний для безпечної дистанції між глядачами. Перевіряти документи не будемо, оскільки цього не вимагається законом.

Чому раніше працювали з іншими обмеженнями?
Заздалегідь було продано надзвичайно багато квитків на сеанси, наших можливостей просто не вистачило б для їх оперативного повернення та інформування наших гостей. Дізнатись про скасування перед самим показом — велике розчарування для будь-якого кіномана.

Що з майбутніми сеансами?
Наразі ми заблокували 30% місць у залах, щоб зберігати дистанцію між глядачами. Розсадження відбуватиметься за новими правилами, та якщо будуть зміни — попередимо тебе завчасно. Є кілька виключень: на завчасно розкуплених сеансах заповненість дещо вища, проте ми заблокували непродані місця.

Підготовка до «червоної зони» карантину
Ми вакцинували наших співробітників. Згідно з законом, у разі введення «червоної зони», зможемо приймати глядачів лише за наявності медичних документів, виключення становлять неповнолітні. Нам важливо знати чи готовий ти ходити у Планету Кіно під час «червоної зони», тому незабаром надішлемо форму для опитування.

Читати опис
Наверх Created with Sketch.