Закохані невротики

Закохані невротики (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Закохані невротики» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Анонимные романтики /

Комедійна лірична мелодрама «Закохані невротики» розповідає зворушливу історію кохання чоловіка і жінки, які страждають від підвищеної емоційної чутливості і сором'язливості. Через ці недоліки між закоханими - директором невеликої шоколадної фабрики Жаном-Рене (Бенуа Пульворд) і його чарівної підлеглої, талановитим кондитером Анжелікою (Ізабелль Карре) виникає суцільна низка комічних ситуацій. Що ж робити, коли вроджена патологічна нерішучість не дозволяє їм спілкуватися «по-людськи», коли перед кожною зустріччю їм доводиться долати мінне поле сумнівів і страху?

Жан-Рене звертається до психоаналітика, який дає йому різні доручення для придушення паніки, а Анжеліка записується на 12-крокову програму для клінічно сором’язливих людей. Дотримуючись рекомендацій своїх «рятівників», герої виглядають смішно і безглуздо. Навіть коли помилково портьє їм бронюють один номер в готелі на двох, Жан та Анжеліка воліють піти на прогулянку під проливним дощем, ніж зробити спробу рухатися назустріч. Цей незвичайний, дуже кумедний фільм навряд чи варто дивитися онлайн і намагатися оцінити його за трейлером або покладаючись на відгуки глядачів. Тільки на великому екрані фільм «Закохані невротики» відкриє вам дивні й непізнані куточки всесвіту кохання, вже у жовтні.

Анонимные романтики средний
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Франція, Бельгія
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама, драма
В головних ролях
Бенуа Пульворд, Ізабелль Каре, Лорелла Кравотта, Сванн Арло, П’єре Нін’є, Стефан Войтович, Жак Буде, Аліс Поль
Режисер
Жан-П’єрр Амері
Сценарій
Жан-П’єрр Амері, Філіпп Бласбан
Прокат
З 20 жовтня 2011
Тривалість
80 хв.