Шляхетні волоцюги (12+)

Шляхетні волоцюги (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шляхетні волоцюги» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Благородные бродяги / Шляхетні волоцюги

Події розгортаються у Львові у 1939 році. Бодя (Іван Шаран) і Мірек (Юрій Хвостенко) керуються у житті гаслом «любити Львів, жінок і жарти». Та не усі їхні жарти вдалі. Одна з витівок призводить до того, що вони починають опікуватись милою дівчиною Христею (Ірина Гришак).

Музична комедія «Шляхетні волоцюги» розповідає про невгамовних львівських гульвіс – батярів. Субкультура була розповсюджена у Львові з середини 19 до середини 20 століття. Ідея створити фільм та показати культуру, яка почала забуватися, виникла в 2012 році. Стрічка стала переможцем відбору Держкіно та отримала фінансування з бюджету. Режисерське крісло зайняв Олександр Березань. Сценарій писали спільно Тарас Боровик та Дмитро Наумов. Серед виконавців головних ролей львів’янин Юрій Хвостенко, який з дитинства чув про батярів та знає їхню говірку – львівську ґвару. Головна жіноча роль дісталась 19-річній дебютантці Ірині Гришак. Основні зйомки проходили у Львові наприкінці літа 2017 року, деякі сцени знімалися у павільйонах Києва.

Проходь тест на знання львівської ґвари: «який ти батяр?» за посиланням: https://karabas.live/batyar-test

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
музика, комедія, бойовик
В головних ролях
Ірина Гришак, Іван Шаран, Юрій Хвостенко, Олег Примогенов, Павло Кружнов, Ксенія Ніколаєва
Режисер
Олександр Березань
Сценарій
Тарас Боровок, Дмитро Наумов
Прокат
З 27 вересня 2018, орієнтовно по 17 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 27 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
12+