Атлантида (16+)

Атлантида (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Атлантида» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Cold Skin

Головний герой фільму – метеоролог Френд (Девід Оукс). Після тривалої морської подорожі він з іншими членами команди висаджується на безлюдний острів. Тут живе один лише наглядач за маяком Грюнер (Рей Стівенсон). Метеоролог, якого мав змінити Френд, зник. Корабель відпливає і героєві належить рік прожити на острові. Єдиний його співрозмовник – це непривітний та відлюдькуватий наглядач маяка. Та манера спілкування і відсутність чемної посмішки видаються останньою дрібницею, коли настає ніч. З моря на сушу піднімаються небачені істоти. Налаштовані вони вкрай вороже. І якщо вірити Грюнеру, війну проти людей ведуть жителі забутої усіма Атлантиди.

Фантастичний трилер «Атлантида» спільного іспано-французького виробництва пропонує новий погляд на те, що являє собою загублена цивілізація. Бюджет стрічки склав 8.5 млн. євро. Режисером стрічки став іспанець Ксавьє Жанс («Перетинаючи межу», «Закляття. Наші дні»).

Рік
2017
Країна
Іспанія, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, фентезі, за книгою
В головних ролях
Девід Оукс, Аура Гаррідо, Рей Стівенсон, Джон Бенфілд, Іван Гонсалес, Бен Темпле
Режисер
Ксав'є Жансена
Сценарій
Хесус Олмо, Ерон Шіан, Альберт Санчес Піньоль
Прокат
З 11 січня 2018, орієнтовно по 24 січня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 11 січня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16+