Похмурi тiнi

Похмурi тiнi (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Похмурi тiнi» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мрачные тени /

Стрічка обіцяє бути цікавою і захоплюючою, адже кому, як не майстрові похмурих казок - Тіму Бертону, розповідати історію одного проклятого вампіра, приреченого на довічні страждання.

Фільм "Похмурі тіні", по суті, є сучасним рімейком однойменного телесеріалу, що транслювався в ефірі ABC з 1966 по 1971 рік. Серіал став культовим, а історія, розказана у ньому, настільки надихнула Тіма Бертона, що він вирішив пронести її сюжет крізь десятиріччя і розповісти його в зовсім іншому світлі.

А сюжет, між тим, заплутаний і повний інтриг. Головний герой картини на ім’я Барнабас Коллінз відправляється з Англії до Америки в спробі сховатися від таємничого і жорстокого родового прокляття. Сталося це у 1752 році. Через 20 років Барнабас стає на новій землі успішним і впливовим паном, а на додачу ще й плейбоєм. Однак таємниче родове прокляття наздоганяє його й тут: він примудряється розбити серце справжній відьмі, яка перетворює його на вампіра, після чого ховає живцем. Будучи перерожденим в бездиханне дитя ночі, Барнабас Коллінз повертається до життя лише в 1972 році. Він виявляє, що його маєток розграбований, а світ дуже змінився за останні 200 років.

"Похмурі тіні" - фільм, в якому особливу увагу було приділено акторському складу, завдяки чому картина може сміливо претендувати на звання витвіру мистецтва. Головні ролі виконали Джонні Депп, Єва Грін і Мішель Пфайффер. У фільмі також взяла участь Хелена Бонем Картер.

Не пропустіть прекрасну можливість побачити цікаву історію, розказану майстром похмурих казок Тімом Бертоном.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, комедія
В головних ролях
Джонні Депп, Єва Грін, Мішель Пфайффер, Джонні Лі Міллер, Хлоя Грейс Морец, Гуллівер МакГрат, Хелена Бонем Картер, Джекі Ерл Хейлі, Белла Хіткот, Крістофер Лі
Режисер
Тім Бертон
Сценарій
Сeт Грем-Сміт, Ден Кертіс, Джон Огаст
Прокат
З 10 травня 2012
Тривалість
113 хв.