Дедпул 2 (18+)

Дедпул 2 (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дедпул 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Дэдпул 2 / Deadpool 2

Головний герой фільму – хлопець на ім'я Вейд Вілсон (Раян Рейнольдс). Він позбувся смертельної хвороби завдяки програмі Департаменту Х, і тепер у нього є суперздатність швидко регенерувати. Але при цьому він має спотворене обличчя і змушений його ховати. Коли з’являється суперсолдат з місією вбивати, Дедпул змушений задуматися про дружбу, родину і про те, що насправді означає бути героєм – при цьому роздаючи пенделів на всі 50 відтінків. Оскільки іноді, аби зробити щось добре, доводиться вдаватися до брудних прийомів.

Фантастичний бойовик «Дедпул 2» – продовження фільму про хлопця, який говорить про себе що він «супер, але не герой». Перша частина вийшла на екрани в 2016 році і касові збори перевищили бюджет більш ніж в 13 разів. Фільм увійшов в історію як найкасовіший проект з рейтингом R. До роботи над продовженням приступили відразу ж після прем'єри. Раян Рейнольдс повернувся до своєї ролі. Сценарій знову довірили написати Ретту Різу, Полу Вернику і Робу Лайфелду. Вибір режисера виявився складнішим. Тім Міллер, який знімав першу частину, покинув проект через творчі розбіжності. Його місце зайняв Девід Лейтч. Творці нової франшизи вже планують третю частину.

Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, комедія, пригоди
В головних ролях
Раян Рейнольдс, Морена Баккарін, Джош Бролін, Зазі Бітц, Бріанна Гілдебранд, Каран Соні, Ті Джей Міллер
Режисер
Девід Лейтч
Сценарій
Ретт Різ, Пол Верник, Роб Лайфелд
Прокат
З 17 травня 2018, орієнтовно по 04 липня 2018
Прокат у технології IMAX
До 06 червня 2018
Прокат у технології 4DX
До 04 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день у технології Cinetech+
З 24 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
119 хв.
Вікові обмеження
18+