Dixie Land, Ленінопад (мовою оригіналу) (12+)

Dixie Land, Ленінопад (мовою оригіналу) () — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Dixie Land, Ленінопад (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Dixie Land, Ленинопад / Dixie Land, Ленінопад

Фестиваль документального кіно DOCUDAYS представляє:

DIXIE LAND

Латвія, Україна, Німеччина, 2016

Режисер: Роман Бондарчук

Дитячий оркестр Dixie Land виконує марш. Вчитель слухає, хвилі Чорного моря розбиваються об пірс, сонце яскраве і небо блакитне. Життя продовжується: діти виростають, вчитель помирає, а відчуття буття, яке несподівано накочується, робить дітей зрілими значно швидше, ніж того очікували. Медалі і оркестрові інструменти виблискують на сонці, але кожна дитина має свою долю – з духовими дифірамбами чи без них.

ЛЕНІНОПАД

Україна, 2017

Режисерка: Світлана Шимко

Іронічний документальний фільм про прощання з радянською епохою в Україні. Під час спіритичного сеансу з духом Леніна ми дізнаємося про наше минуле, теперішнє та майбутнє. Фільм показує розквіт та занепад ідолів, а також фантастичне потойбічне життя привидів історії. Стрічка натхненна прийнятими Верховною Радою України в 2015 році законами, що засуджують радянський тоталітарний режим та забороняють використання комуністичної символіки. А також тим, як впроваджуються ці закони. «Ленінопад» було створено за фінансової підтримки Британської Ради в рамках всеукраїнський конкурс документальних проектів «The Guardian прямує в Україну».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
-
Країна
Латвія, Україна, Німеччина
Мова дублювання
оригінал (з англійськими субтитрами)
Жанр
документальний
В головних ролях
-
Режисер
Роман Бондарчук, Світлана Шимко
Сценарій
-
Прокат
З 14 вересня 2017 по 20 вересня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 14 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
71 хв.
Вікові обмеження
12+