Ґодзілла ІІ Король монстрів

Ґодзілла ІІ Король монстрів (2019) — прем'єра фільму в Україні, трейлери, кадри з фільму, актори, продюсери та режисери.
Годзилла 2 / Godzilla: King of the Monsters

Історія розказує про героїчні зусилля криптозоологічного агентства «Монарх», яке намагається стримати гігантських монстрів. Цього разу проти могутнього Ѓодзілли виступають Мотра, Родан та ультимативний кайдзю – триголовий монстр Кінг Гідора. Коли ці древні суперхижаки, які з плином часу перетворились на напівзабуті міфи, повстають знову, щоб зійтись у протистоянні, людству тільки й лишається, що відійти в сторону та намагатись не загинути.

Фантастичний бойовик «Ґодзілла ІІ Король монстрів» – це продовження однойменного фільму 2014 року. Картина стане 31-ою за рахунком, присвяченою монстру, не рахуючи мультфільмів і серіалів. Вперше цей персонаж з'явився в 1954 році в Японії. За роки існування змінювався не тільки зовнішній вигляд монстра але і його розміри. Нове втілення Годзілли сягає 110 метрів заввишки. Дана серія фільмів – другий перезапуск історії Годзілли в США після фільму 1998 року Роланда Еммеріха. Режисерське крісло на зйомках нової картини довірили Майклу Догерті («Крампус»). Уже відомо те, що на екрани вийде ще один, третій фільм про монстра.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2019
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Майллі Боббі Браун, Саллі Гокінс, Вера Фарміга, Чарльз Денс, Кайл Чандлер, Томас Мідледіч, Кен Ватанабе
Режисер
Майкл Догерті
Сценарій
Макс Боренштейн, Майкл Догерті, Зек Шілдс
Прокат
З 30 травня 2019
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
-