Страшилки 2: Привиди Хелловіна (12+)

Страшилки 2: Привиди Хелловіна (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Страшилки 2: Привиди Хелловіна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ужастики 2 / Goosebumps 2: Haunted Halloween

Якось перед Хелловіном двоє друзів Сонні (Джеремі Рей Тейлор) та Сем (Калліл Харіс) знайшли у закинутому будинку скриню, у якій лежала книжка під назвою «Привиди Хелловіна». Відкривши книгу, вони мимоволі випустили у світ зачиненого там Селлі. Ця малоприємна істота прагне розпочати хелловінський апокаліпсис та планує докладати до цього чимало зусиль. Хлопці протидіятимуть як зможуть, поки ще не все втрачено і світ можна врятувати.

Комедійні жахи «Страшилки 2: Привиди Хелловіна» – це продовження однойменного фільму, що вийшов на екрани в 2015 році. Загалом серія творів, по якій знімають франшизу, налічує 62 книги. Про бажання зняти сиквел творці фільму заговорили одночасно з прем’єрою першої частини. Тоді ж почали шукати сценаристів. Зрештою однойменну книгу Р. Л. Стайна, яка лягла в основу сюжету, адаптував Роб Лібер. Режисуру довірили Арі Санделю. Жоден з акторів, задіяних у першому фільмі, на знімальний майданчик не повернувся.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
пригоди, комедія, сімейний
В головних ролях
Калліл Харіс, Кен Джонг, Венді Маклендон-Кові, Медісон Айземан, Кріс Парнелл, Джеремі Рей Тейлор, Шері Хідлі
Режисер
Арі Сандель
Сценарій
Роб Лібер, Роберт Лоуренс Стайн
Прокат
З 25 жовтня 2018, орієнтовно по 28 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день у технології Cinetech+
З 25 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
12+