Зелена книга. Оскар Фест - 2019 (12+)

Зелена книга. Оскар Фест - 2019 (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зелена книга. Оскар Фест - 2019» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Зеленая книга / Green book

Зелена книга. Оскар Фест - 2019 (12+)

26 лютого , вівторок
Cinetech+, 2D
фільтри
період:
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати

Сполучені Штати Америки, 1960-ті роки. Талановитий темношкірий піаніст Дон Ширлі (Махершала Алі) готується до турне по півдню Сполучених Штатів. У якості водія та особистого помічника він наймає Тоні Валлелонга, італійця за походженням, відомого своєю невихованістю та балакучістю. Попри недоліки, Тоні вправно орудує своїми кулаками, тож музикант зможе почуватися у безпеці. Подорожуючи, вони зближуються та вчаться один в одного як треба жити, аби отримати від життя те, що хочеш.

Комедійна драма «Зелена книга» заснована на реальних подіях. Режисурою стрічки займався Пітер Фарреллі. У написанні сценарію брав участь Нік Валлелонга, родич водія, показаного в картині. Разом з тим родичі Дона Ширлі виступили з критикою картини, звинувативши творців у перекручуванні фактів. Назва фільму вказує на довідник, що видавався спеціально для темношкірих людей та вказував місця, де їм дозволялося зупинитися на ночівлю, поїсти або заправити машину.

Фільм номінований на премію «Оскар» (2019) за найкращий фільм, оригінальний сценарій, монтаж та найкращі чоловічі ролі. Отримав премії «Золотий глобус» (2019) за найкращу комедію, сценарій та найкращого актора другого плану (Махершала Алі), та володар гран-прі Міжнародного кінофестивалю в Торонто (2018).

imbd_logo Created with Sketch.
8.3/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трагікомедія, біографія, драма
В головних ролях
Вігго Мортенсен, Махершала Алі, Лінда Карделліні, Себастіан Маніскалко
Режисер
Пітер Фарреллі
Сценарій
Нік Валлелонга, Брайан Хейес Каррі, Пітер Фарреллі
Прокат
26 лютого 2019
Знижки
26 лютого 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
12+