Агент Джонні Інгліш: Нова місія (12+)

Агент Джонні Інгліш: Нова місія (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Агент Джонні Інгліш: Нова місія» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Агент Джонни Инглиш 3.0 / Johnny English Strikes Again
фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати
онлайн чат

У епоху цифрових технологій британська розвідка зазнала найсильнішого удару із можливих – усіх агентів спецслужби розсекречено через злам електронної бази. Єдиний агент, який залишився при цьому у тіні – Джонні Інгліш (Роуен Аткінсон). Перед ним поставлено надскладне завдання і аби його виконати знадобляться усі секретні навички, а їх у героя обмаль. Ускладнюється справа ще й тим, що головний злодій – чарівна Офелія (Ольга Куриленко).

Пригодницька комедія «Агент Джонні Інгліш: Нова місія» – це продовження фільму 2011 року та третя за рахунком стрічка про суперагента. Як і попередні частини, фільм є пародією на шпигунські бойовики, у тому числі про Джеймса Бонда. Роуен Аткінсон не лише виконав головну роль, він виступив у якості співпродюсера стрічки та взяв участь у написанні сценарію. Головну жіночу роль довірили українці Ользі Куриленко, яка у 2008 році зіграла подружку Бонда у фільмі «Квант милосердя».

Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, екшн, пригоди
В головних ролях
Роуен Аткінсон, Ольга Куриленко, Джейк Лейсі, Бен Міллер, Міранда Хеннессі
Режисер
Девід Керр
Сценарій
Ніл Первіс, Роберт Вейд
Прокат
З 20 вересня 2018, орієнтовно по 10 жовтня 2018
Прем'єрний період орієнтовно
До 26 вересня 2018
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
12+