Кличко

Кличко (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кличко» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кличко /

Боксер - це покликання. Техніка, швидкість, розум, ясність свідомості, витривалість, стійкість духу, вміння приймати блискавичні рішення за частки секунд - приберіть лише одну з якостей, і фундамент, на якому будується кар'єра успішного боксера, впаде. Але у випадку з братами Кличко цей фундамент був лише підкріплений подвійний вірою у перемогу, братської підтримкою і неймовірно загартованою волею.

Ті, хто наважилися вийти на ринг проти них, повержені і більше не бажають повторювати спробу. Такі постаті світового боксу не прощають навіть найменших помилок у техніці або недоліків у загартованості духу. Для того, щоб перемогти їх, ти повинен бути краще. Але погляньте на них і скажіть, як це можливо? Схоже, брати Кличко досягли тієї стелі, вище якої просто нікого немає. І, найімовірніше, будуть перебувати на цьому олімпі, поки самі не захочуть поступитися місцем молодим боксерам.

Фільм, пропонований вашій увазі, розповість про життя братів. Глядач зможе побачити все без прикрас і зайвих епітетів. Ви подивитеся на бокс тими ж очима, якими дивляться на нього відомі всьому світові брати. Подивіться трейлер і переконайтеся у цьому самі!

Матеріали для картини збиралися протягом кількох останніх років. Географія зйомок також досить обширна: США, Німеччина, Україна, Казахстан. Ви побачите всі арени, всередині яких звучав гімн України, а Віталій та Володимир відстоювали честь справжніх бійців!

Брати Кличко показали, чого можна добитися за допомогою віри у свої сили і безперервною роботою над собою. Ті, хто одного разу побували у нокауті, але знайшли в собі сили піднятися і стати чемпіонами, заслуговують на звання справжніх легенд!

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
документальний, біографія, спорт
В головних ролях
Віталій Кличко, Володимир Кличко, Фріц Сдунек, Емануел Стюарт, Лємон Брюстер, Кріс Бьорд, Бернд Бьонте, Др. Перлман Хікс, Дон Кінг, Надія Кличко
Режисер
Себастьян Денхардт
Сценарій
Себастьян Денхардт
Прокат
З 15 березня 2012
Тривалість
110 хв.