Ніжність

Ніжність (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ніжність» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Нежность /

Приватне життя й робота - часом ці аспекти свого життя так важко поєднувати в сучасному суспільстві, повному кар'єризму й байдужості до оточуючих. Наталі - приголомшлива дівчина, на яку озираються на вулиці, коли вона проходить мимо. Але вона так загрузла в щоденній рутині, що на себе в неї зовсім не лишається часу. Раптом, один єдиний поцілунок перевертає все з ніг на голову.

Іронія полягає у тому, що Наталі сама наважилася зробити перший крок. Вона поцілувала чоловіка, якого зовсім не знає, і він виявився тим самим, на якого вона так чекала. Його звуть Маркус. Він звичайний хлопець. Більше того, колеги та знайомі вважають Маркуса сірою посередністю. Подруги Наталі вважають, що вона гідна чогось більшого, але вони навіть не здогадуються, що криється під маскою простого бородатого чоловіка. У його серці є доброта, ніжність і щира любов, якої головній героїні фільму так не вистачало. Саме це шукають всі жінки на планеті, і саме це знайшла Наталі. Перед нами не просто ще один фільм про стосунки. Режисер хоче показати нам, що таке справжня французька любов.

Він той, заради кого вона весь цей час відкидала всіх , хто намагався заволодіти її увагою. Вона та, заради якої він готовий перевернути весь світ з ніг на голову!

Фільм розповість вам зворушливу любовну історію, в якій будуть як зворушливі, так й кумедні моменти. Разом із героями картини ми зможемо як посумувати, так і порадіти, а можливо навіть зрозуміємо щось, чого не розуміли раніше.

Режисер з усіх сил намагається сказати нам, що не варто шукати свій ідеал. Справжня любов може бути зовсім поруч. Варто лише ширше розкрити очі, набратися сміливості, вдихнути на повні груди і ... зробити перший поцілунок!

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Одрі Тоту, Франсуа Дамиєнс, Бруно Тодескіні, Мелані Берньє, Жозефін де Мо, Піо Мармай, Монік Шометт, Марк Кіті, Олександр Павлофф, Вітторія Сконьямільо
Режисер
Давід Фонкінос, Стефан Фонкінос
Сценарій
Давід Фонкінос
Прокат
З 01 березня 2012
Тривалість
108 хв.