Знедолені

Знедолені (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Знедолені» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Отверженные /

Як і «Анну Кареніну», «Знедолених» екранізували багато. Але «Знедолені» 2012 року вперше став повноцінним мюзиклом. Декорації та костюми лише довершують це відчуття. Хупер спочатку хотів, щоб актори співали наживо, а не під фонограму.

Це означало, що все повинно відбуватися онлайн: актор співає, його тут же знімають і кадр відправляють у монтажку. Це було величезним ризиком, адже актори - не співаки. Кожному акторові у вухо було вставлено невидимий навушник, з якого звучало піаніно. Потім на звуки піаніно і спів актора було накладено звучання цілого оркестру з 70 інструментів.

Спочатку все пішло не так, як планувалося: актори, чуючи свій голос, махали руками від жаху і сміху, хрипіли, стогнали, але тільки не співали. Однак ретельна робота з вокалом, старанність, а саме головне імпровізація зробили свою справу.

Така онлайн-методика мюзиклу несподівано принесла плоди. Фільм вийшов живим і динамічним. Глядачеві не доводиться сумніватися в підступі, залишається лише повірити в чутне і насолоджуватися грою і співом акторів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
мюзикл, драма, мелодрама
В головних ролях
Х'ю Джекман, Рассел Кроу, Енн Хетеуей, Аманда Сайфред
Режисер
Том Хупер
Сценарій
Ален Бубліль
Прокат
З 07 лютого 2013
Тривалість
158 хв.
Вікові обмеження
12 років