Мадонна. Народження легенди

Мадонна. Народження легенди (2018) — прем'єра фільму в Україні, трейлери, кадри з фільму, актори, продюсери та режисери.

Мадонна: Рождение легенды / Madonna and the Breakfast Club

Мадонна Луїза Чіконе завжди була наполегливою та кмітливою. Їй легко давалося навчання. Тож коли відмінниця вирішила стати танцівницею, це викликало неабияке обурення батька. У 1979 році у Нью-Йорку нікому не відома танцівниця балету захотіла співати. Вона крокувала до своєї мрії не озираючись на заздрість та критику. І головною її мрією була слава.

Документальний фільм «Мадонна. Народження легенди» розповідає про появу на музичному олімпі культової співачки. Мадонна Чіконе – виконавиця, танцівниця, кіноакторка, режисер та письменниця, вона є неодноразовою рекордсменкою Книги рекордів Гіннеса та вважається найуспішнішою співачкою світу. Окрім постановочних сцен з акторами, у фільмі можна буде побачити інтерв’ю з тими людьми, які добре знали Мадонну у роки, коли вона робила перші кроки як співачка. Режисером та сценаристом стрічки про життя легендарної жінки став Гай Гуїдо. Це перша його робота на великому екрані.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія, документальний
В головних ролях
Деніза Юхос, Джордан Ловенштейн, Оскар Павло, Джон Пол Харкінс, Джеймі Олд
Режисер
Гай Гуїдо
Сценарій
Гай Гуїдо
Прокат
З 28 лютого 2019 по 06 березня 2019
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
-