До зустрічі з тобою

До зустрічі з тобою (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «До зустрічі з тобою» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

До встречи с тобой / Me Before You

Луїза Кларк (Емілія Кларк) в 26 років точно знає, що дуже любить свою роботу в кафе і не кохає свого хлопця Патріка (Меттью Льюїс). Звільнення кардинально змінює її життя. У пошуках нової роботи вона влаштовується доглядачкою до інваліда. Ним виявляється Вільям Трейнор (Сем Клафлін). Кілька років тому його збив мотоцикліст, і це позбавило його всіх планів, кар'єри та звичного способу життя. На час зустрічі ні він, ні вона не бачили перспектив у своєму житті. Але спілкування їх змінило. Такими як колись вони вже ніколи не стануть.

Драма «До зустрічі з тобою» – екранізація однойменного роману британської письменниці Джоджо Майєс. Півмільйонний тираж книги розпродали в перші місяці після виходу, а з часом роман переклали на 31 мову. До зйомок приступили навесні 2015 року, вони тривали близько трьох місяців. За сценарієм героїня Емілії Кларк зробила собі татуювання у вигляді бджоли. На згадку про роботу над фільмом актриса зробила собі таке саме.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма
В головних ролях
Емілія Кларк, Сем Клафлін, Дженна Коулман, Чарльз Денс, Меттью Льюїс, Джанет МакТір
Режисер
Теа Шеррок
Сценарій
Джоджо Майєс
Прокат у Львові
З 07 липня 2016, орієнтовно по 03 серпня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
7 липня 2016 р.(У Львові Форум не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
12+